ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Корпусні меблі

Купити Корпусні меблі на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Корпусні меблі ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Корпусні меблі . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Корпусні меблі . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Корпусні меблі торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Корпусні меблі

Стіл кухонний в Луцьку

ПП Турок. Виготовлення фасадів та меблів з натурального дерева
Луцьк
0660059189
Кухонні меблі в Луцьку

ZEBRANO
Луцьк
066 844 68 09
Силвер в Луцьку

Біс-М
Луцьк
099-56-36-766 - Луцьк
Двоспальне ліжко Класік в Луцьку

ОЛЮС
Луцьк
0332 705979; 050 9209006; 050 5864825
Диван Техас в Луцьку

Меблевий салон Інтер'єр Люкс
Ковель
+380 (97) 7964885
SZF/240 Korpus Kamix 240 BRW со стандартным наполнением в комплекте в Луцьку

4 500.00 грн.

П.П. Меблолюкс
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Меблі для кухні в Луцьку

Корпусні меблі
Луцьк
+380 << показати тел.
шафа купе ШК С218 (В2,4 Г0,59, Ш 1,8) в Луцьку

3 272.00 грн. / шт

Комфорт
Луцьк
+380 << показати тел.
шафа купе А2 в Луцьку

Марксон меблі
Луцьк
+380 << показати тел.
Корпусні меблі в Луцьку

Елегантні та вишукані меблі
Ковель
+380 << показати тел.
кухня в Луцьку

Меблі Феєрія
Рівне
+380 << показати тел.
Шафи -купе під замовлення в Луцьку

7 400.00 грн. / шт

Волинська обл.
+380 << показати тел.
меблі під замовлення в Луцьку

ПП САТТІ
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Меблі для магазину взуття та одягу Львів Троянда в Луцьку

Торговельне обладнання та меблі
Львів
+380 << показати тел.
Корпусні меблі в Луцьку

Рубін Андрій Вікторович
Луцьк
+380 << показати тел.
Меблі корпусні під замовлення в Луцьку

ПП ЛЄРА
Луцьк
+380 << показати тел.
меблі в Луцьку

Матящук В. А. ФОП
Костопіль
+380 << показати тел.
Ліжко Cassandra в Луцьку

4 600.00 грн.

ITISHOP.COM.UA
Луцьк
+380 << показати тел.
Виготовлення корупсних меблів Луцьк та Волинська область, корпусні меблі на замовлення, Луцьк, корпусні меблі від виробника, Луцьк в Луцьку

5.00 грн.

ПП "Umka"
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись