ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Котли

Купити Котли на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Котли ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Котли . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Котли . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Котли торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Котли

твердопаливний котел SAS AGRO ECO 29 kW в Луцьку

Лідер тепла
Луцьк
(095) 035-87-34
Твердопаливні котли ТИВЕР-КТ в Луцьку

ARTEM-TEPLO
Луцьк
067 888 84 47
Твердопаливні котли Viadrus в Луцьку

Все для сучасного опалення
Ковель
0964153409
Котли промислові

Ретра
Рівне
(03622)621512
Твердотопливный котел длительного горения Altep KT-2E 17 кВт в Луцьку

23 299.00 грн.

e-klimat
Луцьк
+380 << показати тел.
Котли Westen в Луцьку

Техно Модуль
Луцьк
+380 << показати тел.
Електричні котли Tronic 5000 H в Луцьку

Бош-тепло
Луцьк
+380 << показати тел.
котел твердопаливний Еталон в Луцьку

7 450.00 грн.

МЧП Вітязь
Луцьк
+380 << показати тел.
Твердопаливні котли Demrad в Луцьку

МегаТон
Луцьк
+380 << показати тел.
Запчастини до газових котлів в Луцьку

HotCool
Чернівці
+380 << показати тел.
Котли FERROLI в Луцьку

ПП «МН-Євротеплосервіс»
Луцьк
+380 << показати тел.
Твердопаливні-котли Viadrus від Богдан Аква в Луцьку

Богдан Аква
Луцьк
+380 << показати тел.
Автономне опалення

Комфортний клімат
Рівне
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись