Ковані вироби, Луцьк

Ковані вироби, Луцьк

Ковані вироби
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Фортех
Телефон: .............. (098) 477-29-23
(0332) 20-07-05
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Ковані вироби

Ковка перетворює метал на витвір мистецтва. Починаючи XVII століття, художня ковка стала невід'ємною частиною дизайнерських рішень в архітектурі великих міст.
  Наша ковка індивідуальна і неповторна. Ковані вироби заслужено привертають до себе увагу людей, що цінують мистецтво художнього кування. Людей, які цінують і розрізняють ковані вироби від зварних виробів і штампованих елементів.
  Ковані вироби - результат вираження задуму наших художників, праці висококваліфікованих ковалів, складальників і обробників поверхонь кованого металу.
  Ковані меблі, ворота, решітки, перила, сходові огорожі - все це створює неповторний стиль вашого котеджу. Віконні решітки не тільки прикрасять будинок, але і захистять вас від небажаних "гостей". Сходові огорожі та перила - головний елемент інтер'єру всередині будинку. Ковані перила і сходові огородження підійдуть під будь-який стиль вашого будинку. Ковані меблі-може доповнити і прикрасити як внутрішнє оздоблення будинку, так і територію навколо нього.
  Наші вироби стають елементами архітектурних рішень різних будівельних об'єктів.
  Металоконструкції з використанням кованих елементів відрізняється від зварних металоконструкцій своєї витонченістю, «легкістю» і вишуканістю. Ми виготовимо для Вас будь-які металоконструкції з елементами кування.


Фото Ковані вироби

Ковані вироби фото 0
Товари схожі на Ковані вироби

Інші товари схожі на Ковані вироби

Ковані ворота луцьк
гаражні ворота луцьк
гаражные ворота луцьк
Секційні і панельні огорожі луцьк
Ковані ворота луцьк
Шукати на порталі: ковані виробиковані вироби луцькковані огорожіковані огорожі луцькковані парканиковані паркани луцькковані забориковані забори луцькковкаковка луцькКовані вироби

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу