ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Кухонний посуд

Купити Кухонний посуд на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Кухонний посуд ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Кухонний посуд . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Кухонний посуд . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Кухонний посуд торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Кухонний посуд

Ножи Tramontina PROFESSIONAL MASTER кухонный  178 мм в Луцьку

Ексклюзив
Одеса
0688034592
Каструля з потовщеним дном+кришка-сковорода (3 л) в Луцьку

570.00 грн. / шт

Ваш Посуд
Луцьк
0663910335
Бокали Luminarc для вина в Луцьку

Волинське АТЗТ Укргосптовари
Луцьк
(0332) 71-09-35
Друк на чашках, бокалах в Луцьку

70.00 грн. / грн

PrintShop
Луцьк
0660764746
Стакан

ГастроСервіс
Луцьк
097 750 6781 066 372 64 69
Будівельний інструмент в Луцьку

Кондратюк Олександр
Луцьк
+380 << показати тел.
Овощерезка

220.00 грн.

Кухня плюс
Україна
+380 << показати тел.
Чайник Maestro 1306 в Луцьку

389.00 грн.

ТЦ ЕЛЕГАНТ
Луцьк
+380 << показати тел.
Бомбілья загнута довга жовта CR900 в Луцьку

75.00 грн.

Чай та Кава
Луцьк
+380 << показати тел.
Ангел, ведмедик ,дзвіночок в Луцьку

60.00 грн.

Формочки для тіста на замовлення
Луцьк
+380 << показати тел.
Глек

113.00 грн. / шт

Покутська кераміка
Городенка
+380 << показати тел.
Посуд в Луцьку

Тарілочка
Луцьк
+380 << показати тел.
Посуд деревяний в Луцьку

DPOSUD
Луцьк
+380 << показати тел.
Посуда из Германии в Луцьку

1 300.00 грн. / 1

EVRO-TECHNIKA
Луцьк
+380 << показати тел.
ПОРЦЕЛЯНА- 10% знижки по клубній карті

ТАНГОМАРКЕТ
Луцьк
+380 << показати тел.
Чайник 2,8 л Peterhof 15502 РН в Луцьку

16.66 $

Интернет-маркет
Луцьк
+380 << показати тел.
Пиріжкова середня в Луцьку

Слов'янська Кераміка
Луцьк
+380 << показати тел.
Ножи для мяса, рыбы, сыра, масла, овощей в Луцьку

140.00 грн. / шт

ООО ИПЦ Инструмент
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись