купити черепицю у Луцьку, Луцьк

купити черепицю у Луцьку, Луцьк

купити черепицю у Луцьку
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ПП Рудець
Телефон: .............. МТС 099-035-00-61 Київстар 097-991-54-11
Запитувати:
Рудець Юрій Анатолійович
Email: .................... Написати листа


175 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару купити черепицю у Луцьку

Полімерпіщана черепиця - один з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Вдале поєднання естетичного зовнішнього вигляду і високого рівня експлуатаційних характеристик дає змогу використовувати її для покриття найпрестижніших об'єктів. З колірної палітри завжди можна вибрати відтінок черепиці, який пасує до кольорів фасаду.

 Покрівельні матеріали повинні мати багато переваг. Покрівля повинна мати такі властивості, як довговічність і не горіти. Вона має бути легкою і вимагати мінімум експлуатаційних витрат. При правильній акуратно виконаній роботі при монтажі покрівлі, вона може служити років п'ятдесят без ремонтних робіт. Полімерпіщана черепиця втілила в собі всі ці якості.

Виготовлення цього покрівельного матеріалу здійснюється на основі композитного складу.Важливим моментом у виробничому процесі є додавання інгредієнтів барвників високої якості і термостійкості. Також використовуються спеціальні добавки, що захищають полімерпіщану черепицю від дій ультрафіолетових променів. До складу черепиці входить кварцовий пісок – 66 відсотків, полімер – 32.5 відсотків, барвник – 1.5 відсотка. Полімерпіщана черепиця не піддається високим перепадам температур і сонячному впливу. Лабораторні випробування проходили при різних температурних режимах. Від мінусової температури (65 градусів) до плюсової температури (100 градусів) за Цельсієм. Черепиця не втрачає свого привабливого вигляду через багато років. І навіть через п'ятдесят років матиме добротний і нарядний вигляд.

Полімерпіщана черепиця має дуже малий коефіцієнт поглинання вологи тому їй не страшні грибок, цвіль, мох і кислотні дощі. У неї немає схильності до набухання. Маючи низьку теплопровідність, черепиця підтримує температурний режим під покрівлею. Створює в просторі прохолоду в жаркі літні дні і тепло – в зимовий період. Завдяки цій якості, її успішно застосовують при покритті мансард и горищ. Крім цього, властивість низької теплопровідності і водонепроникності перешкоджають утворенню конденсату під покрівлею. Це, у свою чергу, сприяє значному продовженню терміну служби інших конструкцій покрівлі. Особливо тих, які виготовлені з дерева.

Новий продукт покриття даху має високі якості звукової ізоляції, не вимагає вживання спеціальних прошарків для поглинання звуку. Полімерпіщана черепиця робить дах безшумним в будь-яку негоду. Одна з важливих характеристик, яку має полімерпіщана черепиця, це її удароміцність. Високі показники міцності роблять матеріал економічним. Він не б'ється при монтажі або транспортуванні. Черепиця відповідає всім нормативам і вимогам радіаційної, санітарної, епідеміологічної та пожарної безпеки.

На вигляд нова полімерпіщана черепиця нагадує керамічне покриття – така ж красива і приваблива, але по вазі вона набагато легша, ніж керамічна черепиця, більш ніж в два рази, тому полімерпіщана черепиця простіша і зручніша при  монтажі даху. Мала вага знижує витрати пиломатеріалів при зведенні кроквяної конструкції.

Перш ніж купувати черепицю, необхідно розрахувати її кількість залежно від площі, яку належить накрити. Цього матеріалу можна купувати без запасів на непередбачені ситуації при монтажі, адже полімерпіщана черепиця легко обробляється, ріжеться і пиляється. Будь-яка конфігурація і форма робиться практично без відходів. Монтаж черепиці може бути виконаний навіть не професійним покрівельником з використанням шурупів, дюбелів,оцинкованих гвіздків

Гарантійний термін експлуатації складає двадцять років. Може використовуватися без капітального ремонту сто років. В даний час полімерпіщана черепиця є одним з найбільш популярних матеріалів для покрівлі. Естетичний зовнішній вигляд і високий рівень експлуатаційних параметрів дають можливість її використання для  престижних і елітних об'єктів в по всій Україні. Одна з переваг полімерпіщаної черепиці – це  її доступна вартість для середнього забудовника.

          Напевно не буде відкриттям для господаря, який будує будинок, що дах є одним із самих відповідальних елементів будинку, адже надійний дах завжди являється запорукою впевненості і спокою його мешканців. Якщо дах будинку протікає, то ні про який затишок  і спокій не може бути й мови. Саме використання полімерпіщаної черепиці при будівництві будинку може забезпечити безтурботне життя його мешканців, В Україні забудовники все частіше використовують черепицю, адже вона не перевершена по кольоровій гаммі, надійності, а також вартості.

Полімерпіщана черепиця відповідає вимогам ДСТУ Б.В.2,7-139:2007. Замовнику надаємо сертифікат відповідності,паспорт. Проведені випробування на кольоростійкість, морозостійкість та інше Органом сертифікації «Рівнестандартметрологія» Держкомітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Маємо протокол, зразки випробувань.Фото купити черепицю у Луцьку

купити черепицю у Луцьку фото 0
ПП Рудець пропонує:
Товари схожі на купити черепицю у Луцьку

Полімерпіщана черепиця луцьк
175
Черепиця коричнева рядова луцьк
175 грн.
Черепиця рядова чорна луцьк
174 грн.
полімерпіщана черепиця луцьк луцьк
175 грн.
Черепиця конькова луцьк
55 грн.

Інші товари схожі на купити черепицю у Луцьку

Плити перекриття пустотні луцьк
Лист рифлений оцинкований луцьк
65 грн.
Металочерепиця ціна луцьк
Білоруські піноблоки луцьк
Арт-деко стиль луцьк
Шукати на порталі: полімерпіщана черепицякупити полімерпіщану черепицюкупити черепицюзамовити черепицювиготовлення черепицічерепиця полімерпіщана

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу