ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій

Купити Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Ландшафтний дизайн, озеленення і благоустрій

Композиції квітів в букеті в Луцьку

Орхідея - квіти, вазони, ландшафтний дизайн луцьк
Луцьк
(0332) 788982
Догляд за штучними водоймами в Луцьку

Садовий центр Сад+Город
Луцьк
(0332)210488
Міні навантажувач БОБКАТ в Луцьку

Бобкет
Луцьк
+380 << показати тел.
Ландшафтный дизайн Луцк в Луцьку

Ландшафтний дизайн - Флора-Дизайн
Луцьк
+380 << показати тел.
Скульптура

1 979.00 грн. / шт.

Технохаус
Київ
+380 << показати тел.
Садово-паркові фігури в Луцьку

Ельф
Біла Церква
+380 << показати тел.
Дошка обрізна в Луцьку

УкрЛатс
Ківерці
+380 << показати тел.
Вкладання бруківки та природнього каменю в Луцьку

ПП Гонтар Ю В
Луцьк
+380 << показати тел.
Очистка водоемов, пляжи, углубление, намыв, берегоукрепление, услуги миниземснаряда в Луцьку

Ручные мини земснаряды
Луцьк
+380 << показати тел.
 

Полив
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Ручний полив в Луцьку

Системи поливу
Луцьк
+380 << показати тел.
геотекстиль в ландшафтном дизайне в Луцьку

4.00 грн. / кв.м

Промтекссервіс, ТОВ
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись