Лікування захворювань волосся, Луцьк

Лікування захворювань волосся, Луцьк

Лікування захворювань волосся
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Медвецький Павло Юрійович
Телефон: .............. (0332) 724999
Запитувати:
Медвецький Павло Юрійович
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Лікування захворювань волосся

Лікування захворювань волосся в Луцьку 

 

                                                                 Алопеції (аіореііа)

Різні форми випадіння волосся (алопеції) достатньо поширені, негативно впливають на психічний стан хворих, а також непокоять лікарів з погляду труднощів у виявленні причин і лікування.

Розрізняють природжені і набуті алопеції.

У розвитку природжених алопецій мають значення спадкові чин­ники і тератогенний вплив екзогенних (токсичних) і ендогенних чин­ників у ранній стадії ендогенезу. Вони можуть бути постійними і тимчасовими, частковими і тотальними. У більшості випадків приро­джені алопеції трапляються у поєднанні з іншими спадковими хво­робами чи дефектами. Якщо в процесі розвитку дитини волосся не виростає, то лікування у таких випадках безуспішне.

Набуті ж алопеції можна поділити на дві великі групи: нерубцеві (у цих випадках волосся або само виростає при усуненні причини, або ж досягається певний терапевтичний ефект у процесі лікуван­ня), і рубцеві, коли розвиваються атрофічні незворотні зміни шкіри, зокрема волосяних фолікулів, і відновити ріст волосся неможливо. Можливі причини рубцевої алопеції: термічні і хімічні опіки, відморо­ження, фурункул, карбункул, фавус, інфільтративно-гнійна трихофітія, дискоїдний червоний вовчак, обмежена склеродермія, гангре­нозний оперізуючий герпес, туберкульозний вовчак, горбиковий чи гумозний третинний сифіліс, атрофічний плоский лишай, базаліома, сирінгома, метастази пухлин, синдром Літтла-Лясюера, ліпоїдний некробіоз, рубцюючий пемфіґоїд, псевдопелада Брока, муциноз та інші. Рубцеві алопеції у більшості випадків мають обмежений харак­тер.

Симптоматичні дифузні алопеції можуть бути обумовлені інтоксикаціями при інфекційних хворобах (грип, тиф, бешиха, паротит, вітряна віспа, сепсис, пневмонія тощо), і в цих випадках волосся випадає у період реконвалесценції або через 1-2 місяці після оду­жання; медикаментозними інтоксикаціями (цитостатики, антикоагу­лянти, тиростатики, гіпохолестеринемічні, гіпервітаміноз А, хлороп­рен, леводопа, пропранолол, протималярійні препарати, триамфенікол, грізеофульвін, контрацептиви), отруєнням ртуттю, пестицида­ми, талієм, бурою. Такі ж алопеції можуть бути спричинені полога­ми (післяпологова дифузна алопеція, ефективне лікування пріфізоном), тяжкими операціями, травмами, стресами, тривалим нарко­зом, недостатністю у результаті різних причин (мальабсорбція, кро­вотечі, парентеральне харчування) заліза, цинку, вітаміну В12: ка­хексією; розвиватись на тлі дифузних хвороб сполучної тканини (системний червоний вовчак, дерматоміозит), еритродермій, гіпер­термічного синдрому, гіпо- чи гіпертирозу, гепатопатії, ентеропатичного акродерматиту, клімаксу. Усунення або корекція цих чинни­ків призводить до відновлення росту волосся.

Дифузна андрогенна алопеція у чоловіків і жінок у 95% випадків обумовлена гормональними процесами, зокрема переважанням в організмі андрогенів, тому з лікувальною метою використовують препарати, що мають антиандрогенну дію (ацетат ципротерону, блокатори Н2 рецепторів, кетоконазол, спіронолактон, а у жінок ще добрі результати дає застосування контрацептивних таблеток «Діа-не»).

Сифілітична алопеція трапляється у вторинному періоді сифілісу і може спостерігатись у трьох варіантах: дрібновогнищева, дифузна і змішана. Дрібновогнищева: вогнищ випадання волосся багато і вони дрібні, у вогнищах випадає не все волосся, є значне порідіння волосся і справляє враження хутра, ушкодженого міллю, шкіра не змінена, лущення відсутнє. Одночасно у хворих можуть бути інші прояви вторинного сифілісу (розеоли, папули, широкі кондиломи), а також позитивні серологічні реакції на сифіліс. Цей різновид сифі­літичної алопеції слід відрізняти від вогнищевої (вогнищ мало, вони великі, схильні до периферійного росту і злиття, у прогресивній стадії по периферії вогнищ зона розхитаного волосся, що легко, безболісно висмикується пучками, серореакції на сифіліс негатив­ні). Дифузна сифілітична алопеція клінічно нічим не відрізняється від інших дифузних алопецій, а при змішаній на тлі порідіння волос­ся є окремі дрібні лисинки із названими раніше властивостями. Специфічна протисифілітична терапія призводить до повного від­новлення росту волосся через 2-3 місяці.

Псевдопелада Брока

Етіологія невідома. На тлі легкої еритеми з'являються невеликі згруповані вогнища випадіння волосся 0,5-1см діаметром із нечіт­кими і неправильними контурами. Згодом виникають нові вогнища, вони зливаються і формуються атрофічні бляшки алопеції непра­вильної поліциклічної конфігурації, що нагадують кленові листки або подібні до стріл. Шкіра гладенька, бліда, блискуча, атрофічна, злег­ка западає, волосяні фолікули відсутні. На тлі бляшок алопеції збе­рігаються окремі волоски або пучечки волосся. Після певного пері­оду прогресування процес зупиняється. У стадії прогресування ліку­вання таке саме як вогнищевої алопеції. На ділянках сформованої алопеції ріст волосся відновити неможливо, оскільки там є незворотні атрофічні зміни.

 

Трихотіломанія — патологічний потяг до обламування і висми­кування волосся, обумовлений нервово-психічними розладами. Хворі висмикують чи обламують волосся несвідомо, але ретельно приховують цю процедуру від стороннього ока. У результаті цього на обмежених ділянках волосистої частини голови, брів значне порідіння волосся, а також обламане волосся, шкіра не змінена, може поєднуватися із оніхофагією (манією гризти нігті). Хворі підлягають лікуванню у психіатра.

Вогнищева алопеція (плішивість) діагностується у 2-4 відсотків хворих, які звертаються до дерматологів. Спостерігається збільшен­ня кількості хворих з цією патологією у всіх країнах. Хворіють пере­важно молоді люди, діти. Причина хвороби остаточно не з'ясована. Є різні погляди про вплив нейротрофічних зрушень (стреси, череп­но-мозкові травми), ендокринних чинників з боку гіпофізу, наднирників, щитоподібної залози, обмінних розладів (дефіцит заліза, цин­ку, міді), а також автоімунних зрушень, хронічних вогнищ інфекцій (карієс зубів, хронічний тонзиліт, гайморит, холецистит, хронічні гінекологічні хвороби тощо). Певне значення має генетична схиль­ність, і коли в родинному анамнезі була аналогічна хвороба, то часто в таких випадках відновити ріст волосся не вдається. Це більше стосується субтотальної і тотальної алопеції.

Клініка характеризується раптовою, непомітною для хворого, без суб'єктивних відчуттів появою вогнищ у вигляді круглої плями (ли­сини), яка часто виявляється випадково. Межі вогнища чіткі, шкіра не змінена, блищить, лущення відсутнє. По периферії вогнища у прогресивній стадії є зона розхитаного волосся, яке легко безбо­лісно висмикується пучками. Вогнище розширюється, можуть з'яв­лятись нові вогнища, зливаючись, вони утворюють досить великі ділянки облисіння. Іноді процес розвивається настільки швидко, що протягом 2-3 днів випадає усе волосся, тоді формується тотальна алопеція, надзвичайно резистентна до терапії. Вогнища можуть з'яв­лятися у ділянці бороди, вусів, брів, тулуба. Коли ріст волосся відновлюється, то воно спочатку тонке, депігментоване, згодом на­буває нормального вигляду.

Може спостерігатись і така ситуація, коли в одних вогнищах волосся починає відростати, а в інших місцях з'являються нові вог­нища алопеції. Виділяють варіант вогнищевої алопеції, коли спочат­ку в ділянці потилиці з'являється невеличке вогнище і звідти у вигляді смуг поширюється у напрямку вух, перебігає несприятливо, часто закінчується тотальною алопецією, резистентною до терапії. Перебіг хвороби різний, іноді непередбачуваний. В одних випадках процес зупиняється і навіть без лікування через кілька місяців во­лосся виростає, в інших — прогресує аж до розвитку субтотальної чи тотальної алопеції, незважаючи на лікування. В окремих випад­ках сприятливий вплив на перебіг алопеції справляє вагітність, але цей вплив не завжди стійкий. Вогнищеву алопецію слід диференці­ювати із грибковими ураженнями (мікроспорія, трихофітія, фавус), при яких волосся обламується (а при фавусі випадає), шкіра у вогнищах гіперемійована, є лущення, у волосинах лабораторно ви­являють спори грибків.

Підходи до лікування алопецій різні. У випадку природжених алопецій можна сподіватись тільки на відновлення росту волосся в окремих випадках в процесі розвитку і росту дитини. Рубцеві ало­пеції лікуванню не піддаються. Якщо ж вони розвиваються як наслі­док дискоїдного вовчака, вогнищевої склеродермії, то мова може йти тільки про зупинку процесу в результаті лікування основної хвороби. При дифузних симптоматичних алопеціях, спричинених ін-токсикаціями різного походження і загальними хворобами, усунення причини чи сприятливий перебіг основної хвороби під впливом від­повідної терапії призводить до відновлення росту волося без до­даткової терапії. Сифілітична алопеція потребує специфічної протисифілітичної терапії. Трихотіломанія підлягає лікуванню у психіатрів.

Найчастіше доводиться мати справу з лікуванням вогнищевої алопеції. При цьому необхідно враховувати можливі причини алопе­ції, наявність супутніх хвороб, які підлягають санації.

Лікування поділяють на загальне і місцеве. Звертайтесь до лікаря

 

      

   

 Фото Лікування захворювань волосся

Лікування захворювань волосся фото 0
Товари схожі на Лікування захворювань волосся

Лікування захворювань шкіри луцьк
Лікування захворювань нігтів луцьк
Зимовий догляд за шкірою обличчя луцьк
Консультації по догляду за шкірою луцьк
Рекомендації по захисту шкіри луцьк

Інші товари схожі на Лікування захворювань волосся

Лікування бородавок, папіломи, захворювань шийки матки луцьк
Шукати на порталі: Лікування захворювань волоссяЛікування волоссяЛікування волосся ЛуцькалапеціяВипадіння волоссяВітаміни і волоссяПрофілактика захворювань шкіриЛікування захворювань нігтівЛікування захворювань шкіридогляд за волоссямпослуги дерматологаконсультація дерматологамедичні послугидерматолог

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу