Мансардні вікна, Луцьк

Мансардні вікна, Луцьк

Мансардні вікна
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродах
Телефон: .............. (066) 909-54-72
(067)118-26-84
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мансардні вікна

R7 з піднятою віссю повороту

Вікно з піднятою віссю повороту Roto Designo R7 відрізняється від традиційних поворотних вікон більш високою функціональністю і комфортом у використанні. Вісь повороту вікна знаходиться в ¾ висоти , саме тому відкрита стулка "не попадає в приміщення" . Даний тип відкривання забезпечує вільний і безпечний доступ до відкритого вікна в повний зріст. Використання фурнітури Roto - світового лідера в цій галузі - дозволяє повертати вікно на 135 ° ( позиція для миття ) , що забезпечує легкий і простий догляд за вікном. Крім того , всі можливі позиції відкривання вікна активують пневматичні поршні , які запобігають закриттю стулки , тим самим захищаючи користувачів від ударів і травм .


Унікальне рішення

Вікно з піднятою віссю повороту прекрасно комплектується з електричними зовнішніми рольставняміі Roto. Навіть з опущеною рольставней можна користуватися всіма функціями вікна. Завдяки цим функціям Ви можете регулювати не тільки потік світла, але також отримувати додатковий захист приміщення від зовнішніх впливів

Краще обладнання

Вікна з піднятою віссю повороту стулки оснащені загартованим склопакетом в стандартній комплектації. Склопакет Roto blueLine стійкий до граду, запобігає перегріву приміщення в спеку і втрату тепла взимку. З широкого асортименту аксесуарів ми рекомендуємо зовнішні електричні рольставні. Вони регулюють не тільки потік світла, але також впливають на температуту в приміщенні, покращуючи теплоізоляцію вікна. Навіть з опущеними рольставнями ви можете вільно користуватися всіма функціями вікна. Залежно від ваших потреб до вікна можна підібрати й інші аксесуари: як внутрішні, так і зовнішні.

Тип склопакета

Roto blueLine
однокамерний енергозберігаючий склопакет: загартоване скло зовні.

Roto blueLine Plus
однокамерний енергозберігаючий склопакет: зовні загартоване скло з покриттям Aquaclear, внутрішнє скло - триплекс із захистом від шуму.

Roto Ornament
однокамерний енергозберігаючий склопакет: зовнішнє скло загартоване, непрозоре скло із захистом від сторонніх поглядів.

 Фото Мансардні вікна

Мансардні вікна фото 0
Товари схожі на Мансардні вікна

Мансардні вікна VELUX луцьк
Мансардні вікна луцьк
Мансардні вікна VELUX з відкриванням по центральній осі луцьк
Мансардні вікна VELUX для плоских дахів луцьк
Мансардні вікна луцьк

Інші товари схожі на Мансардні вікна

Плити перекриття пустотні луцьк
Лист рифлений оцинкований луцьк
65 грн.
Металочерепиця ціна луцьк
Білоруські піноблоки луцьк
Арт-деко стиль луцьк
Шукати на порталі: Мансардні вікна VELUXМансардні вікна VELUX луцькМансардні вікна луцькМансардні вікна ціна луцькМансардні вікна купити ЛуцькМансардні вікна VELUX ціна луцькМансардні вікна VELUX купити луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу