Мансардні вікна, Луцьк

Мансардні вікна, Луцьк

Мансардні вікна
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродах
Телефон: .............. (066) 909-54-72
(067)118-26-84
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мансардні вікна

R8 з двома осями повороту стулки

Roto Designo R8 - це нова лінія мансардних вікон в Преміум класу. Вона відрізняється унікальним дизайном , сучасним кольором зовнішніх накладок (антрацит металік) , високою функціональністю завдяки подвійній системі відкривання за допомогою однієї багатофункціональної ручки , розташованої в нижній частині стулки. Кілька знижений рівень установки вікна оптимізує інтеграцію конструкції з покрівлею . Roto Designo має поліпшені теплоізоляційні параметри вікна , які досягаються завдяки інноваційному склінню Roto blueLine в поєднанні з термо- блоком WD , який покращує ізоляційні параметри на 15 %.

Designo R8 NE
Поповнюючи категорію Преміум мансардним вікном Designo R8 NE, фірма Roto встановила нові стандарти для енергозберігаючого будівництва. Максимальна теплоізоляція, унікальний дизайн, інтеграція з покрівлею, легкий монтаж, а також однотонний колір зовнішніх накаладок (антрацит металік) роблять наше нізкоеміссионноє вікно абсолютно неповторним. У ньому ідеально поєднується сучасний дизайн з найвищою функціональністю. Особливу увагу заслуговує багатофункціональна ручка, її ергономічна форма і матовий колір благородного металу.

Designo R8
Відкидна позиція стулки - це безпечний і комфортний доступ до відкритого вікна. Стулка не влучає в приміщення і не виступає за межі віконного отвору. Вісь повороту стулки в ¾ висоти вікна гарантує ефективне провітрювання і дозволяє виглядати з вікна, стоячи у повний зріст. Безпека гарантує автоматична фіксація стулки в положенні для миття вікна, а приплив свіжого повітря - двоступінчастий вентиляційний зазор. Унікальний дизайн, витончена форма накладок, більш глибока посадка в покрівлю, оптимальне поєднання з покрівлею, сучасний колір забарвлення.

 Фото Мансардні вікна

Мансардні вікна фото 0
Товари схожі на Мансардні вікна

Мансардні вікна VELUX луцьк
Мансардні вікна луцьк
Мансардні вікна VELUX з відкриванням по центральній осі луцьк
Мансардні вікна VELUX для плоских дахів луцьк
Мансардні вікна луцьк

Інші товари схожі на Мансардні вікна

Плити перекриття пустотні луцьк
Лист рифлений оцинкований луцьк
65 грн.
Металочерепиця ціна луцьк
Білоруські піноблоки луцьк
Арт-деко стиль луцьк
Шукати на порталі: Мансардні вікна VELUXМансардні вікна VELUX луцькМансардні вікна луцькМансардні вікна ціна луцькМансардні вікна купити ЛуцькМансардні вікна VELUX ціна луцькМансардні вікна VELUX купити луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу