ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Меблі для спальні

Купити Меблі для спальні на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Меблі для спальні ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Меблі для спальні . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Меблі для спальні . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Меблі для спальні торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Меблі для спальні

Спальня  Маргарита в Луцьку

21 199.00 грн.

Комплексні Рішення
Луцьк
0332-292-294
Джульєтта комплект в Луцьку

34 700.00 грн.

Меблевий салон Інтер'єр Люкс
Ковель
+380 (97) 7964885
Замовити спальню у Луцьку, меблі на замовлення в Луцьку

ZEBRANO
Луцьк
066 844 68 09
Спальня Луцьк меблі для спальні виготовлення, в Луцьку

Меблеве ательє "БЕМЛІ"
Луцьк
099-3495106
ліжко, дзеркало, комод і 2 приліжкові тумби з натурального дерева дуб. в Луцьку

23 737.00 грн. / комплект

ПП Бонато
Луцьк
(066) 7113216 ; (095) 3537497; (063) 3522041; (098) 7075125 ; (097) 7563672
Спальні на замовлення в Луцьку

Меблів Дім
Луцьк
0332 299599
Ліжко №67 в Луцьку

Мебликс
Луцьк
+380 << показати тел.
Спальня Лоліта в Луцьку

Ренуар
Луцьк
+380 << показати тел.
Ортопедичний матрац

1 040.00 грн.

MaxTop
Волинська обл.
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись