Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF, Луцьк

Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF, Луцьк

Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF

Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF

 

EMX5016CF має 16 вхідних каналів в загальному - 8 моно-мікрофонних або лінійних входів і 4 стерео пари. Входи - стерео пари також можуть функціонувати як моно-мікрофонні входи, дозволяючи при необхідності підключати до 12 мікрофонів одночасно. Фантомне живлення забезпечується для всіх мікрофонних входів.

Еквалізація в каналах

3-смуговий еквалайзер доступний в кожному каналі, при цьому перші 8 каналів мають параметричну середню частоту. Центральна частота може бути обрана в діапазоні 250 Гц - 5 кГц, дозволяючи більш точно працювати еквалайзером в середньочастотний області.

Гнучкий в інтеграції і комутації

Все що Вам необхідно тепер для створення потужного і високоякісного «живого» звучання - це EMX5016CF, пара акустичних систем, та джерела звуку. До всього іншого EMX5016CF оснащений інтерфейсами для підключення додаткових пристроїв або інтеграції в більш складні звукові комплекси. Точки «інсерт» в кожному вхідному каналі, наприклад, дозволять Вам використовувати зовнішню динамічну обробку для кожного з обраних каналів. І хоча у Вас є повноцінні можливості з моніторингу та ефектам, вбудованим в пульт, допоміжні шини AUX та EFFECT посилів дозволяють комутувати сигнали з пульта до зовнішніх сигнальним процесорам і / або моніторним системам. Стерео вихід, вихід для сабвуфера і виходи для запису також доступні до використання.

Компресор в моно каналах

EMX5016CF оснащений компресорами в моно-мікрофонних каналах, що дозволяють поліпшити динаміку вокалу, згладити звучання гітар, отримати більш щільне звучання бас-гітари і в загальному значно поліпшити звучання загального міксу. Ці комрессори, управляющиеся всього одним контролером, гранично прості у використанні. Немає необхідності настроювати масу параметрів - просто виберіть бажаний рівень компресії: інші параметри настроюються автоматично.
 
9-смуговий цифровий графічний еквалайзер з функцією пам'яті
Цей покращений 9-смуговий цифровий графічний еквалайзер «може» набагато більше своїх аналогових побратимів. Завдяки улученному інтерфейсу, функції виклику пресетів і збереження їх у пам'яті. Еквалайзер також пов'язаний з інноваційною системою Frequency Response Correction (Корекція Частотного Відгуку) служить для оптимізації частотної характеристики мікшера під конкретне приміщення / задачу. І звичайно ж у Вас є можливість в ручну налаштувати кожну зі смуг, або вибрати один з пресетів - VOCAL, DANCE або SPEECH - як стартовий і редагувати його. Три комірки пам'яті дозволять Вам зберігати свої налаштування і викликати їх з пам'яті одним натисканням.
 
Система FRC (Frequency Response Correction)

Оптимальна настройка майстер-еквалайзера звукової системи для «живого» виступу зазвичай є складним процесом, враховуючи наявність генераторів шуму, вимірювальних мікрофонів, аналізаторів реального часу, великого проміжку часу і ... досвіду. EMX5016CF керує цим процесом автоматично, використовуючи вбудований генератор рожевого шуму або Вашого звукового джерела. Для точної настройки системи під конкретне приміщення все що Вам необхідно - це встановити вимірювальний мікрофон у визначеному місці в залі, підключити його до каналу № 1, натиснути MEASURE / CORRECT один раз для здійснення вимірювань, і ще раз для установки майстер-еквалайзера в оптимальний режим . Налаштування еквалайзера потім можуть бути збережені в пам'яті і викликані в будь-який момент при необхідності.

Автоматичний подавлювач зворотнього зв'язку

Хоча графічний еквалайзер може бути використаний для контролю над виникненням зворотного зв'язку, EMX5016CF має окрему систему «Feedback Suppressor», завдання якої - боротьба зі зворотним зв'язком. Пригнічувач працює за принципом виявлення «заводних» частот у стерео шині і застосування високодобротних фільтрів для аттенюаціі цих частотних смуг. Пригнічувач має режим AUTO, в якому автоматично детектує і знижує посилення паразитних частот, і чутливий ручний режим, що дозволяє Вам виділяти і прибирати небажані частоти.

Мульти-смуговий "максимайзер"

Вбудований в EMX5016CF "максимайзер" - це особливий 3-х смуговий компресор, який призначається на стерео шину для створення більш щільного і цільного звучання міксу. Просто натисніть на перемикач MAXIMIZE для збільшення Презенс та щільності миска без шкоди музичності і читаності.

Подвійний Yamaha SPX ефект процесор

EMX5016CF оснащений двома незалежними ефект процесорами топ-класу SPX серії! Вам може знадобитися ефект присутності і реверберації (затримки) для «живий» роботи - і EMX5016CF оснащений одними з кращих ефектів затримки. Якщо ж Вам необхідні інші ефекти, без проблем, вони прямо перед Вами. Ще одна перевага: використовувати два ефекти одночасно. Кожен ефект процесор має 16 програм-ефектів включаючи реверберацію, луна, хорус, фленжер, фазер, і навіть дисторшн з можливістю редагування параметрів кожного ефекту.

Шини AUX

Контролери посилів AUX 1 і AUX 2 з перемикачами «пре / пост фейдер» регулюють уроваень сигналів, що відправляються у допоміжні шини для моніторингу або посилу в зовнішні ефект-процесори. Наявність двох допоміжних шин AUX забезпечує широкі можливості маршрутизації сигналів для моніторингу або обробки. Ви можете, наприклад, використовуючи контролер EFFECT регулювати посил у вбудований ефект процесор, при цьому використовуючи AUX 2 для посилу у зовнішній ефект процесор, а AUX 1 - для посила в моніторну систему.
 
Інші особливості

Регулятори вхідної чутливості в каналах з функцією дискретного пониження чутливості на 26дБ дозволяють налаштувати оптимальне посилення для будь-якого вхідного джерела.
    
Фільтр зрізу нижніх частот нижче 80Гц дозволяє усунути низькочастотний гул зі сцени.
    
Перемикачі «Channel ON» дозволяють підключати індивідуальні канали в загальний мікс.
    
Контролери панорами регулюють позицію моно і стерео джерел в стерео панорамі.
    
Високоякісні лінійні фейдери регулюють уроваень сигналів в кожному каналі.
    
Перемикачі PFL (пре-фейдерний прослуховування) дозволяють вести моніторинг індивідуальних каналів.
    
Всі вхідні канали мають індикатори наявності сигналу і пікові індикатори для візуального моніторингу

Аналогові входи 8 моно +4 ст. пари каналів (12 мікр, 10 мікр + 2ст пари),
 

Еквалайзер 3-х смуговий в кожному каналі, кан 1-8 з параметричною серединою, 9-пол. графічний LCD майстер EQ (з пам'яттю)
 

Ефекти SPX процесори ефектів (2 х 16 програм)
 

Потужність 2 х 500 Вт при навантаженні 4 Ом
 

Розміри 444 x 155 x 493 mm
 

Вага 11kg
 

Додатково Інсерт в кожному моно каналі, 2 шини AUX, вбудований компресор в каналах 1-8, режим FRC (корекція частотного відгуку): вимірювання акустики конкретного приміщення і оптимізація частоной харакерістікі, мультисмуговий майстер-максимайзер, придушувач зворотнього зв'язкуФото Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF

Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF фото 0
Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF фото 1
Товари схожі на Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF

Мікшерний пульт CREST AUDIO X8, б/в луцьк
25000 грн.
Мікшерний пульт YAMAHA MG82CX луцьк
Мікшерний пульт  ALTO PROFESSIONAL ZMX122FX луцьк
Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R луцьк
Мікшерний пульт YAMAHA MG102C луцьк

Інші товари схожі на Мікшерний пульт YAMAHA EMX5016CF

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: мікшерний пультмікшерний пульт YAMAHAмікшерний пульт луцькмікшерні пульти луцькмікшерні пультимікшерні пульти YAMAHAпульти мікшерніпульти мікшерніYAMAHAмикшерный пультмикшерный пульт YAMAHAмикшерный пульт луцкмикшерные пульты луцкмикшерные пультымикшерные пульты YAMAHAпульты микшерныепульты микшерные YAMAHA

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу