Мікшерний пульт YAMAHA MG102C, Луцьк

Мікшерний пульт YAMAHA MG102C, Луцьк

Мікшерний пульт YAMAHA MG102C
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мікшерний пульт YAMAHA MG102C

Нова лінійка пультів серії MG стала ще компактнішою і легшою, проте, зберігши всі переваги попередників, пропонує деякі інноваційні рішення.

MG102C – відмінне рішення для початкового етапу в музичній справі або живих звукових програм з невеликою кількістю вхідних джерел. Модель незвичайно компактна і мають невелику вагу. Тим не менш, у відношенні якості звуку – ніяких компромісів! MG102C має 10 вхідних каналів. Вбудовані поканальні компресори, з інтуїтивним управлінням допоможуть серйозно покращити звучання міксу. Опціональний адаптер дозволяє встановлювати пульти на мікрофонну стійку для зручного розташування і доступу до управління на сцені.

Розширені можливості і гнучкість роботи в студії та на сцені

Для завдань вимагають наявність відносно невеликої кількості вхідних джерел нові пульти MG серії пропонують професійну якість звучання і широкі можливості по маршрутизації сигналів. Відмінності між моделями стосуються кількості входів і наявності вбудованого процесора ефектів.

Гнучка конфігурація входів

MG102C має 10 вхідних каналів: 2 моно мікрофонних / лінійних входів, і і 4 лінійних стерео входу. Регулювання вхідної чутливості доступна в діапазоні-60дБ ~-16дБ для мікрофонного входу, і-34дБ ~ 10 дБ для лінійного.

Просте і інтуїтивне управління з контрольної панелі

Перенесення абсолютно всіх комутаційних роз'ємів на передню панель зробило більш простим і зручним доступ до них і перенастроювання системи. Мікрофонні вхідні роз'єми виконані на високоякісних Neutrik ™ XLR конекторах. Лінійні стерео входи суміщені з XLR входом можуть брати монофонічний мікрофонний сигнал як по XLR так і 1/4 "Jack роз'ємах. Звичайні стерео канали оснащені роз'ємами 1/4 "Jack і RCA для сумісності з більшістю джерел сигналу. Мікрофонні моно канали також оснащені інсерт розривами в ланцюги для підключення зовнішніх приладів динамічної обробки. Окремий вхід 2TR на роз'ємах RCA виділений для підключення джерела типу CD програвача.

Високоякісні мікрофонні передпідсилювачі з функцією фантомного живлення джерела

Мікрофонний передпідсилювач в пульті мікшера - це основа якості його звучання. Передпідсилювачі, вбудовані в мікшери серії MG, засновані на технології професійних консолей Yamaha, і створені для забезпечення відмінних показників з будь-яким динамічним або конденсаторним мікрофоном. Всі мікрофонні передпідсилювачі оснащені функцією забезпечення конденсаторного мікрофона фантомним живленням для його роботи.

Вбудовані поканальні компресори

Вбудовані прилади динамічної обробки зазвичай зустрічаються тільки в high-end консолях. Нові пульти MG серії оснащені інноваційною системою компресії від Yamaha. Компресор допомагає в отриманні щільного і збалансованого звучання більшості джерел звуку включаючи вокал, бас-гітару, ударні, електрогітару і т.д. Звичайні компресори можуть бути досить складні в налаштуванні. Yamaha пропонує за допомогою всього одного регулятора отримати бажаний рівень компресії. Просто і зручно!

3-х смугові поканальні еквалайзери і фільтр зрізу нижчих частот

Yamaha має величезний накопичений десятиліттями досвід у створенні дійсно зручної та музично правильної еквалізації як в консолях pro-класу так і пультах MG серії. Практично всі канали оснащені 3-х смуговим еквалайзером з регуляторами LOW, MID і HIGH. Дві крайні стерео пари оснащені 2-х смуговим еквалайзером.

Ефекти / Допоміжні Aux шини

Модель MG102C оснащена допоміжної AUX шиною фіксованим пре фейдерний посилом у всіх каналах.

Вихідні інтерфейси «Stereo», «Control Room», «Monitor» і «Headphone Outputs»

Розташовані зверху майстер контролерів, на передній панелі мікшера розташовані роз'єми основного стерео виходу, моніторні виходи, виходи для підключення записуючих пристроїв на роз'ємах RCA, і роз'єм для стерео навушників.

Яскраві 7-сегментні індикатори для візуального моніторингу

Точний візуальний моніторинг рівня може допомогти в отриманні максимального співвідношення сигнал / шум без спотворень. Яскраві 7-сегментні РК індикатори роблять контроль рівнів системи простим і зручним.

Легка і компактна конструкція

Нові пульти серії MG, незважаючи на велику кількість входів і масу функцій є незвичайно компактними і легкими приладами (найбільший MG124CX важить 2.9 кг), які можна носити «під пахвою» і встановлювати практично скрізь.

Інтуїтивне управління

Всі перемикачі, контролери та індикатори були створені і розташовані на панелі так, щоб доступ до них і управління носило інтуїтивний характер.

Технічні характеристики:

4 моно з вбудованим компресором.
2 стерео входи.
3-х пол.
EQ.
AUX фантомне живлення, обертові фейдери.
Кріплення до мікрофонної стійці.Фото Мікшерний пульт YAMAHA MG102C

Мікшерний пульт YAMAHA MG102C фото 0
Товари схожі на Мікшерний пульт YAMAHA MG102C

Мікшерний пульт CREST AUDIO X8, б/в луцьк
25000 грн.
Мікшерний пульт YAMAHA MG82CX луцьк
Мікшерний пульт  ALTO PROFESSIONAL ZMX122FX луцьк
Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R луцьк
Мікшерний пульт YAMAHA MG124CX-R луцьк

Інші товари схожі на Мікшерний пульт YAMAHA MG102C

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: мікшерний пультмікшерний пульт YAMAHAмікшерний пульт луцькмікшерні пульти луцькмікшерні пультимікшерні пульти YAMAHAпульти мікшерніпульти мікшерніYAMAHAмикшерный пультмикшерный пульт YAMAHAмикшерный пульт луцкмикшерные пульты луцкмикшерные пультымикшерные пульты YAMAHAпульты микшерныепульты микшерные YAMAHA

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу