Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R, Луцьк

Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R, Луцьк

Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Музичні інструменти
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R

Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R

 

Нова лінійка пультів серії MG стала ще компактнішою і легшою, проте, зберігши всі переваги попередників, пропонує деякі інноваційні рішення.

MG124C має 12 вхідних каналів і є відмінними приладами для роботи з великою кількістю вхідних джерел.

Розширені можливості і гнучкість роботи в студії та на сцені

Для завдань вимагають наявність відносно невеликої кількості вхідних джерел нові пульти MG серії пропонують професійну якість звучання і широкі можливості по маршрутизації сигналів. Відмінності між моделями стосуються кількості входів і наявності вбудованого процесора ефектів.

Гнучка конфігурація входів

MG124C має 12 вхідних каналів - 4 моно мікрофонні / лінійні входу і 4 лінійних стерео входу. Два стерео лінійних входу можуть функціонувати як моно мікрофонні входи, дозволяючи при потребі використовувати 6 мікрофонних входів одночасно. Регулювання вхідної чутливості доступна в діапазоні-60дБ ~-16дБ для мікрофонного входу, і-34дБ ~ 10 дБ для лінійного.

Просте і інтуїтивне управління з контрольної панелі

Перенесення абсолютно всіх комутаційних роз'ємів на передню панель зробив більш простим і зручним доступ до них і перенастроювання системи більш швидкою. Мікрофонні вхідні роз'єми виконані на високоякісних Neutrik ™ XLR конектора. Лінійні стерео входи суміщені з XLR входом можуть брати монофонічний мікрофонний сигнал як по XLR так і 1/4 "Jack роз'ємах. Звичайні стерео канали оснащені роз'ємами 1/4 "Jack і RCA для сумісності з більшістю джерел сигналу. Мікрофонні моно канали також оснащені інсерт розривами в ланцюги для підключення зовнішніх приладів динамічної обробки. Окремий вхід 2TR на роз'ємах RCA виділений для підключення джерела типу CD програвача.

Високоякісні мікрофонні передпідсилювачі з функцією фантомного живлення джерела

Мікрофонний передпідсилювач в пульті мікшера - це основа якості його звучання. Передпідсилювачі, вбудовані в мікшери серії MG, засновані на технології професійних консолей Yamaha, і створені для забезпечення відмінних показників з будь-яким динамічним або конденсаторним мікрофоном. Всі мікрофонні передпідсилювачі оснащені функцією забезпечення конденсаторного мікрофона фантомним живленням для його роботи.

Вбудовані поканальное компресори

Вбудовані прилади динамічної обробки зазвичай зустрічаються тільки в high-end консолях. Нові пульти MG серії оснащені інноваційною системою компресії від Yamaha. Компресор допомагає в отриманні щільного і збалансованого звучання більшості джерел звуку включаючи вокал, бас-гітару, ударні, електрогітару і т.д. Звичайні компресори можуть бути досить складні в налаштуванні. Yamaha пропонує за допомогою всього одного регулятора отримати бажаний рівень компресії. Просто і зручно!

3-смугові поканальное еквалайзери і фільтр зрізу нижчих частот

Yamaha має величезний накопичений десятиліттями досвід у створенні дійсно зручної та музично правильної еквалізації як в консолях про-класу так і пультах MG серії. Практично всі канали оснащені 3-х смуговим еквалайзером з регуляторами LOW, MID і HIGH. Дві крайні стерео пари оснащені 2-х смуговим еквалайзером.

4 шини (Стерео і Групова)

На додаток до основної стерео шині модель MG124C оснащена стерео груповою шиною з додатковими виходами для розширення можливостей по маршрутизації сигналів. Призначення в кожну з шин виконується перемикачами що знаходяться біля поканального фейдера.

Підсвічуються перемикачі «Channel ON»

MG124C оснащений функцією підсвічування включених каналів, що дозволяє управляти роботою пульта в умовах слабкого освітлення і здійснювати управління каналами без поканального фейдера.

Ефекти / Допоміжні Aux шини

MG124C оснащений двома AUX посилами в кожному каналі, один з перемикаються пре / пост фейдерний AUX посилами, а другий з фіксованим пре фейдерний посилом. Також додатково має контролери «Master send», а також регулюванням рівня повернення RETURN для шин AUX і STEREO.

Вихідні інтерфейси «Stereo», «Control Room», «Monitor» і «Headphone Outputs»

Розташовані зверху майстер контролерів, на передній панелі мікшера розташовані роз'єми основного стерео виходу, моніторні виходи, виходи для підключення записуючих пристроїв на роз'ємах RCA, і роз'єм для стерео навушників.

Яскраві 12-сегментні індикатори для візуального моніторингу

Точний візуальний моніторинг рівня може допомогти в отриманні максимального співвідношення сигнал / шум без спотворень. Яскраві 12-сегментні РК індикатори роблять контроль рівнів системи простим і зручним.

Зручні 60-міліметрові фейдери

Модель MG124C оснащена зручними і надійними 60-міліметровими фейдерами в кожному каналі, а також у майстер секції. Важливою перевагою лінійних фейдерів також є візуальна індикація відносного рівня сигналу.

Легка і компактна конструкція

Нові пульти серії MG, незважаючи на велику кількість входів і масу функцій є незвичайно компактними і легкими приладами (найбільший MG124CX важить 2.9 кг), які можна носити «під пахвою» і встановлювати практично скрізь.
 
Інтуїтивне управління

Всі перемикачі, контролери та індикатори були створені і розташовані на панелі так, щоб доступ до них і управління носило інтуїтивний характер.Фото Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R

Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R фото 0
Товари схожі на Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R

Мікшерний пульт CREST AUDIO X8, б/в луцьк
25000 грн.
Мікшерний пульт YAMAHA MG82CX луцьк
Мікшерний пульт  ALTO PROFESSIONAL ZMX122FX луцьк
Мікшерний пульт YAMAHA MG102C луцьк
Мікшерний пульт YAMAHA MG124CX-R луцьк

Інші товари схожі на Мікшерний пульт YAMAHA MG124C-R

Акустична система Soundking SKFI042 луцьк
2900 грн.
Класична гітара Yamaha C40M луцьк
3230 грн.
Акустична система JBL JRX125 луцьк
Акустична система Behringer B 1220 PRO Eurolive луцьк
10800 грн.
Акустична система B-52 MX15 луцьк
6700 грн.
Шукати на порталі: мікшерний пультмікшерний пульт YAMAHAмікшерний пульт луцькмікшерні пульти луцькмікшерні пультимікшерні пульти YAMAHAпульти мікшерніпульти мікшерніYAMAHAмикшерный пультмикшерный пульт YAMAHAмикшерный пульт луцкмикшерные пульты луцкмикшерные пультымикшерные пульты YAMAHAпульты микшерныепульты микшерные YAMAHA

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу