Мішки поліпропіленові для цукру, Луцьк

Мішки поліпропіленові для цукру, Луцьк

Мішки поліпропіленові для цукру
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Луцкий П.В, ПП
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мішки поліпропіленові для цукру

Мішки поліпропіленові з тканини призначені для упаковки, зберігання і транспортування таких харчових продуктів як борошно, крупа, цукор, сіль, а також сипучих будівельних матеріалів, гранульованих полімерів, продукції сільського господарства, різної промислової продукції, хімічних речовин, тканин, спеціального одягу.

Поліпропіленові мішки відрізняються підвищеною міцністю, вологонепроникністю, стійкістю до гниття і морозостійкістю. Упаковка продукції в мішки виконує надзвичайно важливу задачу збереження та зменшення втрат продуктів на стадіях їх переробки, зберігання і реалізації.

Завжди в наявності на складі мішки стандартних розмірів 30х45 см, 40х55 см, 50х75 см, 55х105 см, 100х150 см. За бажанням Замовника можливе виготовлення мішків різної довжини і густини при ширині полотна 30 см, 40 см, 50 см, 55 см, 100 см , мішків із зовнішнім ламінаційним шаром або поліетиленовим вкладишем.Для реалізації продукції через роздрібну торгову мережу пропонуємо мішки малої місткості 5-10 кг з ручкою-прорізом. 

Застосування даного виду фасування збільшує обсяги реалізації через роздрібну торговельну мережу на 30%.За своїми експлуатаційними якостями поліпропіленові мішки перевершують льняні, джутові і паперові.

Поліпропілен має наступні якості:висока механічна і ударна міцність;стійкість до багаторазового вигину і стирання;стійкість до дії киплячої води і лугів;несприйнятливість низької температури (до - 70 гр.);несприйнятливість високої температури (до 100 гр.);нерозчинність в органічних розчинниках;не схильний до корозії;не розкладається при тривалому зберіганні нафтопродуктів;має низьку паро-та газопроникність;має гарні діелектричні властивості;на забарвлення матеріалу не роблять впливу температура і ультрафіолетові промені, колір залишається практично незмінним більше 30-ти років;екологічність при роботі з харчовими продуктами;має малу вагу.

Вся продукція має сертифікати відповідності Держстандарту, санітарно-епідеміологічні висновки. Для зашивання мішків після упаковки в них товару рекомендується використовувати мішкозашивочні машинку і нитка.

Поліпропіленові мішки поділяються по продуктах фасування:мішки для цукрового піску,для борошна,для крупи,для цементу,під сміття,для зерна,для керамзиту і т.д.

Багато мішків, призначені для якогось одного продукту можуть зовсім не підходити для іншого. Крупяний мішок легший за вагою, менш щільний, нижче за вартістю, ніж борошняний мішок.Цукровий мішок на відміну від мучного повинен бути з ламінацією або мати поліетиленовий вкладиш, щоб цукор не вбирав вологу.Цементні мішки крім того, що повинні бути ламіновані, мають мікроскопічні отвори для того, щоб при їх наповненні повітря з мішка виходив. Для пересилання, транспортування вантажів часто використовують мішки з кордом.Поліпропіленовий корд - шнур в горловині мішка, який можна затягнути і поставити на нього пломбу.

За бажанням Замовника, можливе нанесення фірмової друку до трьох кольорів методом флексографії, а також логотипів з повнокольоровим друком, що зробить упаковку Вашого товару індивідуальною і легко впізнаваною на тлі конкурентів.

 

Ми раді запропонувати Вам упаковку, яка завжди буде створювати найкращі умови транспортування та зберігання і як наслідок підвищення привабливості Вашого товару.Товари схожі на Мішки поліпропіленові для цукру

Мішки поліпропіленові для муки луцьк
Мішки поліпропіленові для круп луцьк
Мішки поліпропіленові для зерна луцьк
Мішки поліпропіленові для будівельних матеріалів луцьк

Інші товари схожі на Мішки поліпропіленові для цукру

Пленка термоусадочная ПВХ от 15 до 40 мкм луцьк
Скотч с Логотипом луцьк
Поліпропіленова плівка луцьк
Пакети поліетиленові типу Банан луцьк
Упаковка для хліба луцьк
  грн.
Шукати на порталі: Поліпропіленові мішкиполіпропіленові мішки оптомпродаж поліпропіленових мішківмішки поліпропіленові оптомполіпропіленові мішки опт

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу