Мора-терапія, Луцьк

Мора-терапія, Луцьк

Мора-терапія
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Ювента
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Тетяна
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Мора-терапія

 

МОРА-терапія - унікальний сучасний метод натуропатичної медицини-лікування за допомогою інвертованих власних коливань тіла пацієнта.
Організм і його функціонуючі системи є джерелами слабких електромагнітних коливань в широкому спектрі частот. Кожен орган, тканина, клітина мають свій власний спектр коливань, специфічний за своєю характеристикою і частотам.
 
Електромагнітні явища мають основне значення в організації, структурі та функціонуванні живих систем, як в здоровому стані, так і у випадку хвороби. У клітинах і між клітинами відбувається постійний миттєвий обмін інформацією здійснюється за допомогою електромагнітних хвиль. Функціональні порушення в організмі виникають тоді, коли тонкі процеси управління змінюються через втручання не властивих організму (патологічних) коливань шкідливих речовин. Ці порушення в подальшому призводять до фізичних проявів хвороби, якщо регуляторна система організму не була здатна адекватно їх компенсувати.
 
Доктор Морель висловив абсолютно нову ідею - специфічно нейтралізувати (погасити) ці патологічні коливання шляхом використання їх власного «дзеркального відображення». У цьому випадку власні оздоровчі сили організму, які до цього моменту були блоковані або загальмовані патологічними коливаннями, зможуть безперешкодно розвиватися.


Фото Мора-терапія

Мора-терапія фото 0
Товари схожі на Мора-терапія

Інші товари схожі на Мора-терапія

Консультація логопеда дитячого луцьк
10% знижки від Центру стоматології
Антицелюлітний масаж луцьк
Консультація дієтолога луцьк
Індивідуальні загальнооздоровчі програми луцьк
Шукати на порталі: Мора-терапія луцькморатерапіяМора-терапія

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу