Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана, Луцьк
Головна Товари Будівництво Покрівля Луцьк Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана

Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана, Луцьк

Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Твій Дах
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана

Плюси натуральної черепиці BRAAS
черепична крівля легко витримує сильні ураганні вітру
гасить різкий стукіт дощу і граду
через хорошу теплотривкості, згладжує перепади температур
великий термін служби
благородний зовнішній вигляд
по черепиці можна пересуватися без шкоди покрівельного покриття
Насправді, вартість готової покрівлі з цементно-піщаної черепиці Braas практично однакова з вартістю даху, покритою бітумної або металочерепицею.
Корисно знати, професійний будівельник завжди знає: ". Будуючи собі будинок не економте на фундаменті і покрівлі" Розраховуючи ціну даху в комплексі, не варто забувати про те, що від якості покрівельного матеріалу багато в чому залежить термін служби всього будинку. Тому економія на покрівельний матеріал та порушення технологій монтажу обертається нескінченним ремонтом.
Кажуть, що у натуральної черепиці Braas занадто велику вагу. Насправді, якщо порівнювати інші навантаження, які відчуває дах в загальній масі, частка ваги самої черепиці зовсім не велика. У зв'язку з цим будівлі не буде потрібно посилення інших конструктивних елементів. У натуральної черепиці Браас дійсно більшу вагу, ніж у інших покриттів. І це зовсім не мінус, а нааборот перевагу перед легкими покрівлями. Завдяки вазі Браас легко витримує сильні ураганні вітру, гасить стукіт по даху дощу і граду, згладжує перепади температур.
Фундамент і стіни будинку завжди мають достатній запас міцності. І при укладанні на дах Браас черепиці, не варто побоюватися за їх стан. Основниe навантаження на фундамент - це вага стін і перекриттів (96 - 98% від загального навантаження приблизно для 2-ух поверхового цегляного будинку). При цьому вага черепиці Braas в загальній масі будівлі состовляет всього 2 - 4% і істотного впливу на фундамент надати не може.
Цементно-піщана черепиця BRAAS
Цементно-піщана черепиця виготовляється з цементу, натурального кварцового піску і пігментів на основі оксиду заліза. Така черепиця не піддається випалу, а отримує міцність в результаті твердіння цементу. Якість цементно-піщаної черепиці у великій мірі залежить від якості застосовуваного сировини і дотримання технології виробництва.
На відміну від керамічної черепиці, колір цементно-піщаної визначається спеціальними барвниками, які додаються в бетонну масу перед формуванням. Ці барвники не впливають на міцність черепиці і стійкі до сонячного випромінювання. Після формування на поверхню черепиці зазвичай наноситься спеціальний склад, що ущільнює поверхню бетону і поліпшуючий зовнішній вигляд плиток.
Цементно-піщана черепиця трохи дешевше, ніж керамічна, хоча володіє практично такими ж технічними характеристиками: міцністю на розрив і вигин, дуже високою тепло-і морозостійкістю, водонепроникністю, гарною формостійкість. Крім того, цементно-піщана черепиця також добре гасить шум під час дощу чи вітру. Прогнозована довговічність - більше 100 років. Покрівля з цементно-піщаної черепиці служить прикрасою будь-якої будівлі.


Фото Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана

Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана фото 0
Товари схожі на Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана

Натуральна черепиця Plus луцьк
Натуральна черепиця Таунас луцьк
Натуральна черепиця Франкфуртська луцьк
Натуральна черепиця Roben S луцьк
Натуральна черепиця Середньохвильова луцьк

Інші товари схожі на Натуральна черепиця Braas (Браас) цементно-піщана

прозорий полікарбонатний лист з протиабразивним покриттям луцьк
покриття для теплиць Suntuf Plus луцьк
Пінопласт XPS (екструдований пінополістерол) луцьк
Пінополістирол екструдований  XPS луцьк
Утеплювач для підлоги луцьк
Шукати на порталі: Натуральна черепицякомпозитна черепицячерепицячерепиця цінабітумна черепицябітумна черепиця фоточерепиця продажкупити черепицю

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу