Навчання в Краківському економічному університеті, Луцьк
Головна Товари Послуги в освіті, тренінги Курси Підвищення кваліфікації Луцьк Навчання в Краківському економічному університеті

Навчання в Краківському економічному університеті, Луцьк

Навчання в Краківському економічному університеті
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЮНЕКО ГРУП, ТОВ
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Навчання в Краківському економічному університеті

КРАКІВСЬКИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

(UNIWERSYTET EKONOMICZNY W KRAKOWIE)

 

Дата заснування 1925 р. / Місцезнаходження: Краків

 

Економічний університет в Кракові є сучасним вищим навчальним закладом з традиціями, започаткованими у 1925р. UEK належить до найкращих економічних державних ВУЗів Польщі, і не тільки, та представляє собою великий науково-дослідницький та освітній центр. В Університеті навчається більше 21 000 студентів з 40 країн світу.

 

Метою Університету є «Rerum cognoscere causas et valorem...», що означає вивчати причини і цінності речей, дати загальну освіту, об'єднати професійний досвід з загальними знаннями методологічними і теоретичними.

 

Характерною рисою Університету є велика кількість предметів, що викладаються як польською так і англійською мовами. Окрім економічних, також викладаються такі науки, як соціологія, право, історія, філософія, хімія, біологія, фізика, товарознавство, а також екологія.

 

Під час навчання студенти можуть брати участь у закордонному стажуванні та практиках. Університет співпрацює з багатьма закордонними ВУЗами з різних частин світу. Студенти мають можливість отримати подвійні дипломи - Економічного університету в Кракові та закордонного партнерського університету - французького, іспанського, німецького або українського.

 

Більш привабливим Університет робить можливість отримання різних сертифікатів і професійних ліцензій. Випускникам пропонуємо післядипломну освіту з великим вибором спеціальностей. В університеті є також престижна освіта MBA (Master of Business Administration) i MPA (Master of Public Administration).

Репутація UEK , широкий спектр освіти, добре підготовлений персонал - це не все, що Університет може запропонувати бажаючим навчатися в ньому. Важливим є також, відмінні умови для навчання та розвитку захоплень. Університет пропонує просторі класи для навчання, чудово обладнані лабораторії, сучасну бібліотеку, басейн, спортивний зал і вражаючий кампус, котрий постійно облаштовується. В Університеті діє багато наукових гуртків, студентських організацій, асосоціацій і спортивних організацій. Практично не буває такого дня, коли б на території університету не відбувалося щось цікаве.

 

Усе це говорить про те, що навчаючись в UEK - університеті, який знаходиться в центрі Кракові, найстарішому польському студентському центрі та місті повному традицій, Ви збільшуєте свої шанси на досягнення професійного успіху.Фото Навчання в Краківському економічному університеті

Навчання в Краківському економічному університеті фото 0
Навчання в Краківському економічному університеті фото 1
Товари схожі на Навчання в Краківському економічному університеті

Навчання в Ягелонському університеті луцьк
Навчання в Краківському політехнічному університеті ім. Тадеуша Костюшки луцьк
Навчання в Державному університеті ім. Шимона Шимоновіца луцьк
Навчання в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця луцьк
Навчання в Краківському педагогічному університеті луцьк

Інші товари схожі на Навчання в Краківському економічному університеті

Курси перукарів луцьк
Курси водіїв луцьк
Навчання в автошколі луцьк
Акриловий дизайн нігтів луцьк
Курси водіїв луцьк
Шукати на порталі: навчання в краковівища освіта в краковінавчання луцьквища освіта луцьквнз польщі луцьквнз польщі

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу