Навчання в Варшавському національному університеті, Луцьк
Головна Товари Послуги в освіті, тренінги Освіта Луцьк Навчання в Варшавському національному університеті

Навчання в Варшавському національному університеті, Луцьк

Навчання в Варшавському національному університеті
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЮНЕКО ГРУП, ТОВ
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Навчання в Варшавському національному університеті

ВАРШАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

UNIWERSYTET WARSZAWSKI

 

Дата заснування: 1816 р.

 

Варшавський Національний Університет є найбільшим і одним з найкращих польських учбових закладів. Переваги Університету – це, передусім, високий рівень підготовки викладачів і студентів, які досягають успіху і в Польщі і зі кордоном.

 

Навчання у даному ВНЗ тісно пов’язане з дослідницькою роботою. Університет використовує свою потужну науково-дослідну базу в багатьох галузях науки. Відштовхуючись від особливостей сучасного світу, постійно розвиває співпрацю з найкращими світовими науковими і дослідницькими організаціями. 

 

Пріоритети Університету – це інновації у сфері технологій та інтенсивна співпраця з різноманітними впливовими польськими та закордонними компаніями, які високо оцінюють випускників ВНЗ. Університет реалізує Болонський процес і співпрацює з більшістю авторитетних освітніх закладів з-за кордону. 

 

В Університеті працюють більше 6 000 чоловік (у тому числі більше 3 100 викладачів) і навчаються майже 56 000 студентів (крім того, в аспірантурі та відділі післядипломної освіти – 9 200 чоловік). У Варшавському Університеті є 37 факультетів та понад 100 спеціальностей та спеціалізацій у сфері гуманітарних, точних та природничих наук. До речі, серед випускників Варшавського університету п'ять лауреатів Нобелівської премії:

 

Генрик Сенкевич, премія з літератури, Менахем Бегін, премія миру, Чеслав Мілош, премія з літератури, Юзеф Ротблат, премія миру, Леонід Гурвіч, премія з економіки.

 

Варшавський Університет впродовж багатьох років займає провідну позицію в найважливіших рейтингах країни. Отримання звання одного за найкращих польських ВНЗ – нелегке завдання, але утримати його – ще важче. Нічого не варті популярність та престиж, якщо вони не були результатом високого рівня навчання. З цієї точки зору, турбота про високу якість освіти – пріоритет Університету.  

 

У 2006 році була розроблена і впроваджена внутрішня система забезпечування якості освіти у Варшавському Університеті. Гарантії високого рівня навчання – це діалог, співпраця, підтримка та поширення найбільш вдалих методів розв’язання проблем. 

 

Про те, наскільки ретельно і доступно організовуються зайняття, найбільше знають студенти. Саме тому студентам належить право оцінити процес навчання і їх думка є найважливішою. Щоб впливати на рівень освіти, студенти беруть участь у загальноуніверситетських опитуваннях. Результати анкетування допомагають експертам і керівництву змінювати ВНЗ на краще. Зосередження уваги на якості навчання дало поштовх для створення співтовариств, які забезпечують високий рівень освіти в Університеті та здійснюють контроль якості навчання. Кожне зі співтовариств  щороку звітує про свою роботу.Фото Навчання в Варшавському національному університеті

Навчання в Варшавському національному університеті фото 0
Навчання в Варшавському національному університеті фото 1
Товари схожі на Навчання в Варшавському національному університеті

Навчання в Ягелонському університеті луцьк
Навчання в Краківському політехнічному університеті ім. Тадеуша Костюшки луцьк
Навчання в Державному університеті ім. Шимона Шимоновіца луцьк
Навчання в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця луцьк
Навчання в Краківському педагогічному університеті луцьк

Інші товари схожі на Навчання в Варшавському національному університеті

Школа-студія «Шляхетна панночка» луцьк
Курси польської Мови в Польщі луцьк
Вища освіта в Польщі луцьк
ВУЗи партнери в Польщі луцьк
Мовні курси за кордоном луцьк
Шукати на порталі: навчання в польщівартість навчання в польщібезкоштовне навчання в польщінавчання в польщіосвіта в польщі

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу