Навчання в Варшавському університеті економіки, Луцьк
Головна Товари Послуги в освіті, тренінги Освіта Луцьк Навчання в Варшавському університеті економіки

Навчання в Варшавському університеті економіки, Луцьк

Навчання в Варшавському університеті економіки
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЮНЕКО ГРУП, ТОВ
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Навчання в Варшавському університеті економіки

ВАРШАВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ

(SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA (SGH))

 

Дата заснування: 1906 р. 

   Варшавський Університет Економіки є одним з найстарших державних університетів економіки та менеджменту в Польщі. Університет пропонує багато можливостей по вивченню економіки та соціальних наук, та є ведучим ВНЗ, що спеціалізується в бізнесі у Східній та Центральній Європі.

 

Варшавський університет економіки – єдиний польський ВНЗ, який є членом CEMS - the Global Alliance in Management Education. Ця організація була створена 27-ми ведучими ВНЗ світу (що спеціалізуються в бізнесі) та 60-ма міжнародними компаніями. Мета цієї організації – виховання і розвиток майбутніх лідерів.

 

Університет займає лідируючі позиції у загальнопольських та міжнародних рейтингах. Для прикладу: 1-е місце у всіх польських рейтингах  в категорії економічних ВНЗ; до 50-ти кращих за рейтингом Financial Times в категорії Управлінські програми;  володар 5 пальм в рейтингу бізнес-шкіл EDUNIVERSAL. 

 

Вуз пропонує навчання польською та англійськими мовами на  освітньо-кваліфікаційних рівнях: бакалавр, магістр, аспірант, післядипломне навчання та MBA. 

   В Університеті щорічно отримує освіту більше 12-ти тисяч студентів ( понад 500 студентів є іноземними, з 60 країн), велика кількість слухачів навчається на післядипломних програмах. 

 

Варшавський Університет Економікищорічно працевлаштовує більше 800 викладачів та наукових співробітників. На думку журналістів польського видання Newsweek Варшавський Університет Економіки серед усіх ВНЗ в Польщі дає випускникам найвищі шанси знайти добру працю. 

 

Варшавський Університет Економікиє центром наукових досліджень в галузі економіки та менеджменту. ВНЗ постійно видає книги, статті, нові публикації про проекти та  розвиває міжнародну співпрацю (на сьогодні, підписано понад 200 партнерських угод з  ВНЗ усього світу). Університет підпримує тісні контакти з діловим середовищем, що спрощує здійснення дослідницьких проектів. 

 

Університет має чудовий кампус недалеко від центру міста, а також тут знаходиться парк Pole Mokotowskie – одне з улюблених місць відпочинку мешканців Варшави. ВУЗ має свої гуртожитки, спортивні комплекси, басейн, фітнес центр. Університетська бібліотека володіє найбільшою колекцією економічних видань, тобто більше 1 мільйона томів. В Університеті діє більше 90 студентських організацій. Окрім навчання, студенти мають чудові можливості приймати участь в соціальному житті ВНЗ.

 

Цікавим фактом є і те, що з 1989 року, 11 з 21-го міністра фінансів Польщі були випускниками Варшавського Університету Економіки, багато з них викладають у ВУЗі і зараз, як, наприклад – професор Лешек Бальцерович – випускник та викладач університету, в минулому – віце-премєр та міністр фінансів Польщі. Професор Данута Х’юбнер, перший польський комісар у європейській комісії з питань регіональної політики, бувший міністр з європейських питань, керівник Управління комітету європейської інтеграції та державний секретар Міністерства іноземних справ республіки Польша.Фото Навчання в Варшавському університеті економіки

Навчання в Варшавському університеті економіки фото 0
Навчання в Варшавському університеті економіки фото 1
Товари схожі на Навчання в Варшавському університеті економіки

Навчання в Ягелонському університеті луцьк
Навчання в Краківському політехнічному університеті ім. Тадеуша Костюшки луцьк
Навчання в Державному університеті ім. Шимона Шимоновіца луцьк
Навчання в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташиця луцьк
Навчання в Краківському педагогічному університеті луцьк

Інші товари схожі на Навчання в Варшавському університеті економіки

Школа-студія «Шляхетна панночка» луцьк
Курси польської Мови в Польщі луцьк
Вища освіта в Польщі луцьк
ВУЗи партнери в Польщі луцьк
Мовні курси за кордоном луцьк
Шукати на порталі: стоимость обучения в польше луцкобучение в польше луцквысшее образование в польшеобразование в польшестать студентов в польше

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу