ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Інші будівельні товари

Купити Інші будівельні товари на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Інші будівельні товари ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Інші будівельні товари . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Інші будівельні товари . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Інші будівельні товари торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Інші будівельні товари

Водостічні системи Profil в Луцьку

Буд Імпорт
Луцьк
099 101 15 54
Металочерепиця Монтерей в Луцьку

ВІНДОР
Луцьк
(099) 115-43-03
Продаж профнастилу в Луцьку

ВОЛИНЬБУДКОМПЛЕКТ
Луцьк
тел(0332)71-74-70
Циліндри Мul-T-Lock 7х7 в Луцьку

ЗахідВікнаСервіс
Луцьк
(0332) 71 70 54
Труба алюмінієва прямокутна 45x34x2мм в Луцьку

42.00 грн. / мп

МАСТЕРС ТВК
Волинська обл.
(0332)277009
Плінтус  МДФ Новий Стиль в Луцьку

99.00 грн. / шт

Комплексні Рішення
Луцьк
0332-292-294
Профнастил для огорожі в Луцьку

Дах Плюс
Луцьк
+38(067)301-54-17
купить перчатки оптом LATEFOM в Луцьку

Ексклюзив
Луцьк
0688034592
Дахові вилази ФАКРО в Луцьку

ФАКРО
Львів
+380 << показати тел.
5703 Вінілові шпалери Zambaiti в Луцьку

Магазин Шпалер ЛАНА
Луцьк
+380 << показати тел.
Декоративна фасадна планка дф-23 в Луцьку

Будівельна компанія ЕКСІМБУД
Луцьк
+380 << показати тел.
Натяжні стелі в Луцьку

Преміум Дизайн натяжні стелі
+380 << показати тел.
Секційні воротаDoorHan в Луцьку

салон-магазин STEkO
Луцьк
+380 << показати тел.
Трос оцинкованый оптом в Луцьку

СПД, Ширин
Харцизьк
+380 << показати тел.
Перекриття TERIVA в Луцьку

TERIVA
Луцьк
+380 << показати тел.
Памятники из гранита в Луцьку

Камбрід - граніт (гранит)
Київ
+380 << показати тел.
Земля на вимостку в Луцьку

Продаж будівельних матеріалів з доставкою
Луцьк
+380 << показати тел.
Кутник кріпильний в Луцьку

п,п,Антоній
Луцьк
+380 << показати тел.
Поликарбонат сотовый SunLite завода Palram (Германия), 15 лет гарантии в Луцьку

56.00 грн. / м.кв

ооо АМИРАН ХХІ
+380 << показати тел.
Навіс для автомобіля 2.8х4.1 в Луцьку

3 500.00 грн.

teplichnik
Луцьк
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись