ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Інші подарунки та сувеніри

Купити Інші подарунки та сувеніри на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Інші подарунки та сувеніри ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Інші подарунки та сувеніри . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Інші подарунки та сувеніри . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Інші подарунки та сувеніри торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Інші подарунки та сувеніри

Церковні сувеніри, атрибутика в Луцьку

КАРПАТСЬКІ СУВЕНІРИ З ДЕРЕВА
Луцьк
0956915155
Чайник VINZER Luxor 89005 (2,6л) в Луцьку

45.00 $ / грн

Ваш Посуд
Луцьк
0663910335
Вишита картина Фея квітів (770 грн) в Луцьку

Вишиті ідеї
Луцьк
(066)528-33-21
Брелоки з логотипом в Луцьку

ВестПак
Луцьк
050 078 01 59
Брелки з логотипом в Луцьку

СІТІ ДРУК
Луцьк
(0332) 283322
Подарунковий сертифікат салону краси в Луцьку в Луцьку

Салон краси Селебриті
Луцьк
0996367977
Вешалки в Луцьку

ДЕКУПАЖиК
Київ
+380 << показати тел.
Іграшка з квітів в Луцьку

Арт-Букет
Луцьк
+380 << показати тел.
Подарункові сертифікати від  студія

ТАНГОМАРКЕТ
Луцьк
+380 << показати тел.
Обруч з квітками канзаші в Луцьку

Канзаші
Луцьк
+380 << показати тел.
Коляска трансформер Adamex TAXI в Луцьку

1 450.00 грн.

Левенятко
Луцьк
+380 << показати тел.
Живые бабочки в Луцьку

БАТЕРФЛЯЙС ЛЭНД
Київ
+380 << показати тел.
Кожаная обложка для паспорта. Купить обложку из кожи в Луцьку

100.00 грн. / шт.

skins.com.ua
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Салатник середній в Луцьку

Слов'янська Кераміка
Луцьк
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись