ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Інший одяг

Купити Інший одяг на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Інший одяг ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Інший одяг . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Інший одяг . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Інший одяг торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Інший одяг

Спідниця бахрома в Луцьку

135.00 грн.

ІРВЕЙН
Луцьк
066 579 33 66
купальник Пепа в Луцьку

250.00 грн.

КРАВЕЦЬ АЛЬОНА КОСТЯНТИНІВНА
Луцьк
0502048700
Плаття вишиванка Мальва (0027) в Луцьку

299.00 грн.

Етновишиванка
Луцьк
+380660219104
Елітна білизна гуртом в Луцьку

Ірена
Луцьк
+38 (0332) 28-05-68
Одяг для собак в Луцьку

АЙБОЛІТ
Луцьк
(0332)203002
Продаж жіночого одягу в Луцьку

180.00 грн.

ЛІНА Україна
Житомир
+380 << показати тел.
жіночий одяг в Луцьку

270.00 грн. / шт

Жіночий одяг
Луцьк
+380 << показати тел.
Облачення Архиєрейське в Луцьку

Риза
Львів
+380 << показати тел.
 

110.00 грн. / шт

Вишиванки ручної роботи
Волинська обл.
+380 << показати тел.
вишиванки в Луцьку

300.00 грн. / 1шт

FLAK
Волинська обл.
+380 << показати тел.
напівчешки Grishko в Луцьку

160.00 грн.

Pirouette
Луцьк
+380 << показати тел.
Пошиття костюмів для творчих колективів в Луцьку

Дамське щастя
Луцьк
+380 << показати тел.
Халат вафельний білий в Луцьку

200.00 грн. / шт.

Український Банний Маркет
Харків
+380 << показати тел.
Дитяча футболка в Луцьку

70.00 грн.

Мальованка
Луцьк
+380 << показати тел.
Галстук - бабочка красная в Луцьку

21.00 грн. / 1

Moda Luxe
Волинська обл.
+380 << показати тел.
фастекс-кнопочний 25 мм в Луцьку

ПЛАСТ-СИСТЕМИ
Хмельницький
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись