Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»), Луцьк
Головна Товари Верстати Обладнання для виробництва піноблоків Луцьк Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»)

Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»), Луцьк

Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»)
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ТЕРМОТЕХ
Телефон: .............. дивитись контакти
Запитувати:
Віталій
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»)

В основу технології «Термодім» («ізодім») покладено зведення несучих стін з монолітного залізобетону за допомогою незнімної опалубки з пінополістиролу. По головних параметрах, таким як теплозахист, звукоізоляція, комфортність, простота і швидкість будівництва, міцність і довговічність, технологія «Термодім» відноситься до високих технологій в галузі будівництва. Основним конструкційним елементом системи будівництва «Термодім» («ізодім») є термоблок. Термоблоки це порожнисті блоки з пінополістиролу довжиною 1м, шириною 25 см і висотою 25 см, які мають вертикальні і горизонтальні порожнечі, що заповнюються в процесі будівництва бетоном, що створює свого роду монолітні бетонні грати. Вага одного термоблока не перевищує 1 кг. Переваги застосування термоблоків - Прекрасний тепло-та звукоізоляційний матеріал. - Можливість створення необмеженої кількості архітектурних форм з 10 конструкційних елементів. Використання будь-яких оздоблювальних матеріалів, як з боку фасаду, так і всередині приміщення. - Міцність квадратного метра стіни на 50% вище, а вага нижче, ніж стін, побудованих за традиційними технологіями. Можливість будівництва підземної частини будівлі та надбудови малоповерхових конструкцій. - Висока швидкість і точність робіт, що не вимагає висококваліфікованого персоналу і використання важкої будівельної техніки. - Інертний, не отруйний, не радіоактивний будівельний матеріал. Абсолютна опірність волозі, цвілі, комах і гризунів. - Можливість використання опалубки в традиційних системах будівництва в якості міжповерхових перекриттів, капітальних стін і міжкімнатних перегородок. - Чудова міцність при ураганах і землетрусах. - Можливість ведення будівництва в холодну погоду. - 150 хвилинна вогнетривкість конструкції. - Зменшення витрат на нагрівання та охолодження приміщення до 80%. - Забезпечення більш чистого середовища для життя людей. Ми пропонуємо технологічні лінії з виробництва термоблоків різної потужності (від 50 шт у зміну) і різного ступеня автоматизації (від ручних до автоматичних).

Фото Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»)

Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім») фото 0
Рекомендовано:
Товари схожі на Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»)

Прес-вакуумні сушильні камери луцьк
Брикетування відходів деревообробної промисловості луцьк

Інші товари схожі на Обладнання для виготовлення термоблоків системи «Термодім» («ізодім»)

Шукати на порталі: виготовлення терноблоків луцькобладнання для виготовлення термоблоків купитиобладнання для виготовлення термоблоків цінаціна на обладнання для термоблоківкупити обладнання для термоблоків луцькобладнання для виготовлення стройматеріалівбудівельне обладнання

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу