Облицювальний фасадний сайдинг, Луцьк
Головна Товари Будівництво Сайдинг, софіт Луцьк Облицювальний фасадний сайдинг

Облицювальний фасадний сайдинг, Луцьк

Облицювальний фасадний сайдинг
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродек
Телефон: .............. (0332) 77-97-01
(050) 438-11-12
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Облицювальний фасадний сайдинг

Сайдинг,  відноситься до класу навісних вентильованих фасадних систем чи технологій. Хочеться зауважити, що сайдинг, не стільки матеріал, скільки система, технологія обшивки фасаду будівлі. В англомовних країнах слово сайдинг (siding) визначає саме процес облицювання фасаду панелями чи просто фасадні роботи.

Отже , сайдинг – це технологія обшивки фасаду будівлі.

    Основою сайдингу є:
1. Наборні панелі, виготовленні з різноманітних матеріалів, довжиною від 2 до 6 метрів, шириною від 10 до 30 см і товщиною 0,7-10 мм.
2. Набор додаткових аксесуарів, елементів, від вентиляційних решіток до вітрових планок, до спеціального інструменту для монтажу. Зазвичай кожний виробник пропонує 20-30 різноманітних аксесуарів і елементів, які дозволяють надати фасаду вашого будинку завершений вигляд.
    Сайдинг, як технологія, почала застосовуватись для фасадних робіт більш як 50 років тому в США і Канаді. Масове розповсюдження на Північноамериканському континенті сайдингу розпочалось з 60-х років минулого сторіччя , коли для виробництва сайдинга з ПВХ  почали використовуватись двохшнекові екструзій ні (коекструзія) лінії. Саме в кінці 60-х років сайдинг набрав всі найкращі свої властивості, які зробили дану технологію самою розповсюдженою технологією облицювання фасадів будівель, в особливості малоповерхових та заміських будинків.

 

        До основних споживчих властивостей сайдингу* можна віднести: 
1. Захист стін будинків від атмосферних опадів і вітру    
2. Високі декоративні властивості (естетично привабливо,  архітектурно- гармонійно)
3. Довготривалий термін використання, без зміни технічно-споживчих властивостей (гарантія виробника до 50 років)
4. Низька вартість базових матеріалів ($4-11 за 1 кв м)
5. Простота, а, відповідно, невисока вартість, виконання монтажних робіт
6. Не вимагає додаткового догляду при експлуатації, за виключенням періодичного промивання фасаду водою.
    Споживчі властивості забезпечуються такими технічними властивостями сайдингу:
1. Стійкість до дії ультрафіолетового випромінювання (стійкість до вигорання).  

2. Стійкість до фарбників або забруднень.
3. Не вбирає вологу 
4. Не схильний до гниття   
5. Не боїться грибка, комах    
6. Ударна стійкість, стійкість до подряпин

7. Стійкість до перепадів температури  
8. Пружність і еластичність   
9. Нетоксичність   
10. Пожежобезпечність


    Необхідно відмітити, що всі вище перераховані властивості відносяться лише до якісного сайдингу. В теперішній час найбільш якісний сайдинг виготовляють «засновники моди» Північноамериканські (США та Канада) виробники. Компанія «Євродек» тому і є представником канадської фірми «Royal Siding». Так як сайдинг вироблений в інших країнах по технічно-споживчим характеристикам поки ще поступається американському і Канадському.

10 причин, щоб вибрати сайдинг

1. Сайдинг дуже виграє в естетичному плані. Ні один інший оздоблювальний матеріал не може запропонувати, такої багатої гамми кольорів і відтінків.
2. Під час монтажу можливе використання поєднання різних профілів, аксесуарів і інших елементів. Це дозволяє оформити фасади самих різних будинків: від класичних рішень до авангарду.
3. До того, що сайдинг це гарно, до того ж він стійкий матеріал навіть для різноманітного російського клімату. З одного боку, він не втрачає свій колір на сонці, з іншого – стійкий до вологи.
4. При дотриманні правил монтажу сайдингу панелі витримують перепади мінусових і плюсових температур. Це підтверджують не лише лабораторні випробування, але й практичне використання сайдингу в різному кліматі: сайдинг не лущиться, не тріскається, не покривається корозією і не гниє як від атмосферних, так і фізичних дій. Панелям не зашкодять удари та хімікати, грибки і комахи.
5. Строк дії хорошого сайдингу – більше 50 років. Ваші онуки залишаться задоволенними…
6. Сайднг пожежобезпечний: під дією вогню він не горить, а повільно плавиться.
7. Догляд за сайдингом майже непотрібний. Не треба турбуватись про покраску, достатньо лише помити його простою водою з шлангу. Подряпини теж не зіпсують вигляд вашого будинку: сайдинг не пофарбований ззовні, а барвник знаходиться в самій масі, з якої її виготовляють.
8. Сайдинг – матеріал з точки зору екології чистий і нетоксичний. Тому його так люблять американці, що педантично слідкують за своїм здоров’ям.
9. Вартість сайдингу невисока і співставляється з ціною штукатурки чи вагонки. При цьому монтаж відбувається без спеціального обладнання і його можливо здійснити самому.
10. Сайдинг дає можливість економити тепло. Перед монтажем сайдингу будинок можливо утеплити ззовні, закріпивши під панелі теплоізолятор.

Основні характеристики вінілового виду сайдингу:

Матеріал Товщина сайдинга, мм Термін дії матеріалу, лет Строк дії покриття Гамма кольорів Ціна набірних панелей,$/м2
вініловий сайдинг 0,9 - 1,5 50 50 20 4-11

   Вініловий сайдинг – це набірні панелі, виготовлені з полівінілхлоріда в вигляді смуг із замком-клямкою і перфорованою кромкою для цвяхів. Профіль, або перелом сайдингу буває одинарним – «ялиночка» або подвійним – «корабельна дошка». Зовнішня поверхня сайдингу може бути як гладкою, так фактурною, наприклад фактура імітує природну деревину. Вініловий сайдинг буває горизонтальний або вертикальний, відповідно панелі вмонтовуються горизонтально або вертикально. Панелі сайдингу можуть імітувати одну, дві або три дошки, відповідно сайдинг буває одинарний, двійний, трійний. Запропонован кольорова гамма складає біля 15-20 варіантів.
Вибираючи колір, пам’ятайте, що свіжість кольору і привабливість сайдингу надає діоксид титану (TiO2). Саме дана речовина, використовувана в необхідному об'ємі, додає сайдингу стійкість до вицвітання. Оскільки діоксид титану має інтенсивний білий колір, то якісний сайдинг випускається в м'яких, природних тонах. Тому, якщо Вам пропонують сайдинг, виготовлений за технологією моноекструзії, яскравих, не природних відтінків, то можна з великою часткою вірогідності сказати, що даний сайдинг швидко вицвіте.
Вініловий сайдинг, як і всі інші види сайдинга, вмонтовується на обрешетування. Панелі вмонтовуються горизонтально, внахлест. Нижня частина панелі замикається в замок з попередньою, верхня прибивається цвяхами крізь перфоровані отвори, а потім замикається з наступною панеллю і так далі При монтажі вінілового сайдинга потрібно обов'язково використовувати оцинковані або алюмінієві цвяхи і залишати зазор в 1 мм між капелюшком гатить і панеллю. Це позбавить ваш фасад від іржавих патьоків і дозволить панелям розширюватися і стискуватися при перепадах температури, що не дозволить їм коробитися і псуватися. Монтаж сайдинга можна здійснювати самостійно, але краще доручити всі монтажні роботи професіонал. Якщо ви вирішите самі вмонтовувати сайдинг детально ознайомтеся з інструкцією по монтажу і строго дотримуйтеся даних в ній рекомендаций.профессионал. Якщо ви вирішите самі вмонтовувати сайдинг детально ознайомтеся з інструкцією по монтажу і детально дотримуйтеся даних в ній рекомендацій.   

 

Ассортимент сайдингу

 

 

Переваги сайдингу Royal Siding

стійкість — можливість тривалої експлуатації фасаду — гарантія канадською компанії-виробника надається на 50 років. Фасад добре витримує вплив агресивних природних чинників, не загоряється, стійкий до дії хімічних речовин і до механічних пошкоджень, матеріал не токсичний, не схильний до корозії. При значних перепадах температури і лютих морозах він не лопається;  
естетика — вініловий сайдинг Royal Siding, представлений на  ринку компанією Євродек, здатний багато років зберігати свіжість фарб, не вигоряючи і не вицвітаючи, зберігаючи вигляд нової обробки;
консервація — фасад не вимагає фарбування і обробки захисними засобами. Відхід за вініловим сайдингом (Канада) зводиться до простого миття мильною водою за допомогою м'якої щітки вигоряючи і не вицвітаючи, зберігаючи вигляд нової обробки;
легкість і гнучкість монтажу — монтажна технологія сайдингу Royal Siding дозволяє виробляти обробку фасадів будинків у будь-який час роки з мінімальними витратами;  
кольори — широка кольорова гамма, пропонована компанією-виробником, вигідно відрізняє канадський вініловий сайдинг Royal Siding від аналогічних виробів.

 Фото Облицювальний фасадний сайдинг

Облицювальний фасадний сайдинг фото 0
Товари схожі на Облицювальний фасадний сайдинг

Стельовий підшивочний сайдинг луцьк

Інші товари схожі на Облицювальний фасадний сайдинг

Сайдинг луцьк
Фасадная панель «Рваный камень» (NOVIK, КАНАДА) луцьк
Фасадная панель «Тесаный камень» (Novik, Канада) луцьк
Сайдинг виниловый Royal Genesis Collection (Канада) луцьк
Сайдинг ціна луцьк
Шукати на порталі: сайдинг луцькфасадний сайдингоблицювальний сайдингвініловий сайдинг

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу