Обшивка будинків сайдингом, Луцьк

Обшивка будинків сайдингом, Луцьк

Обшивка будинків сайдингом
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ПП Томан В.Є
Телефон: .............. (050)773-28-53
Запитувати:
Віктор
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Обшивка будинків сайдингом

Обшивка будинку сайдингом

Так от будинки будували по абсолютно унікальною технологією, де враховувалося все: від швидкості зведення до швидкості демонтажу, якщо з'являлася необхідність переїжджати в інший район країни. І, здавалося б, що ні про міцність і надійність, ні про теплоізоляційних показниках в таких будинках говорити не доводилося.

Але повірте на слово, що американські дерев'яні будинки володіли прекрасними характеристиками. У них було взимку тепло, а влітку прохолодно. Це були досить надійні споруди.

Ця технологія будівництва малоповерхових будинків стало традиційною для Америки, і довгий час вважалася однією з кращих. Необхідно відзначити, що і сьогодні даного типу будинки будуються в Сполучених Штатах і Канаді. Традиції сильні в цих країнах.

Чому ми завели розмову про сайдинг, але згадали американські дерев'яні будинки? А вся справа в тому, що даний вид будинків в той далекий час обшивався сайдингом. Звичайно, це був не сучасний оздоблювальний матеріал, а прості дошки, які укладалися на зовнішню сторону будинку. Але, як і в даний час, старий дерев'яний сайдинг володів всіма характеристиками, властивими даному оздоблювального матеріалу.

Виготовлявся він з дошки певного профілю і укладався внахлест. Тим самим створювався надійний бар'єр проникненню під нього вологи від минулих дощів або падаючого снігу. Та й пориви вітру затримувалися сайдингом.

Але дерево – матеріал не дуже надійний в плані того, що час невблаганно змінює його якості в гіршу сторону. І тут доводитися постійно доглядати за ним. А це, як завжди, вимагало і грошей, і часу. Тому з часом довелося шукати абсолютно нові способи захисту будинків від впливу атмосфери і природи, і так само шукати абсолютно нові матеріали, які б могли замінити дерево.

Компанії-виробники не стали йти по шляху заміни технології обробки будинків. Вони стали шукати новий матеріал, який за своїми фізико-технічними й експлуатаційними характеристиками перевершив би деревину. І такий матеріал знайшовся. У сімдесятих роках двадцятого століття на будівельних ринках став з'являтися так званий вініловий сайдинг.

Це абсолютно унікальний обробний матеріал, який за своїм зовнішнім виглядом нічим не відрізнявся від дерев'яного фарбованого сайдинга. Трохи пізніше почали з'являтися моделі, які підкреслювали текстуру дерева. Дизайнери були в захваті. Ось де відкривалася величезне поле їх діяльності.

Обшивки будинків вініловим сайдингом відразу ж стали популярні і затребувані. Але на цьому виробники не зупинилися. Вже сьогодні будівельний ринок може похвалитися сайдингом, виготовленого з алюмінію, міді, сталі і різних композитних матеріалів. І перспектива виробництва інших видів ще присутній.

 Фото Обшивка будинків сайдингом

Обшивка будинків сайдингом фото 0
Товари схожі на Обшивка будинків сайдингом

Монтаж  водостічної системи підсофіт луцьк
Будівельні роботи з нуля Луцьк луцьк
Монтаж водостічних  систем Луцьк луцьк

Інші товари схожі на Обшивка будинків сайдингом

Дизайн дитячої кімнати. луцьк
Мансардні вікна FAKRO луцьк
Проект реконструкції житлового будинку. луцьк
Сходи на горище луцьк
Дахові вікна луцьк
Шукати на порталі: Обшивка будинків сайдингом Луцькобшивка будинків сайдингом цінаобшивка будинку сайдингом замовитиобшивка будинків сайдингомобшивка будинків пластиком.

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу