Ортопедична стоматологія, Луцьк

Ортопедична стоматологія, Луцьк

Ортопедична стоматологія
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Студія посмішок
Телефон: .............. 80982149594
80509792879
Запитувати:
Шпак Олег Олександрович
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Ортопедична стоматологія

Не кожна людина може похвалитися бездоганною усмішкою, правильним прикусом, здатністю зберегти здорові зуби на протязі всього життя. Проблеми, пов'язані з відновленням зубів і виправленням дефектів і деформацій, допомагає вирішити ортопедична стоматологія. 

Відновлення зуба є важливою процедурою. І це необхідно не тільки із-за наявності косметичного дефекту. А, перш за все, із-за того, що відсутність органу (зуба) веде до погіршення підготовки їжі до процесу перетравлення, що в подальшому призводить до проблем шлунково-кишкового тракту і здоров'я. 

В основі стоматології ортопедичної лежить відновлення зубів та зубне протезування. Існує безліч способів лікування зубів, які використовує стоматолог ортопед. До них можна віднести такі методи, як виготовлення коронок, мостів,встановлення імплантів, вертикальних вкладок, тонких накладок на зуби, виготовлення і установка різних видів протезів зубів, а також відновлення вже наявних коронок або мостів. Одним з напрямків ортопедії є ортодонтія - це виправлення прикусу за допомогою спеціальних апаратів. 

Важливо відзначити, що сучасне обладнання та інноваційні технології допомагають безболісно, максимально швидко і безпечно для пацієнта відновити дефект зубів. Використання комп'ютерного моделювання та високоточних приладів дозволяють виготовити ідеальні зубні протези. Причому відновлений або штучний зуб буде виглядати природньо, а термін служби зуба із сучасних матеріалів значно збільшиться. Фото Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматологія фото 0
Товари схожі на Ортопедична стоматологія

Інші товари схожі на Ортопедична стоматологія

Керамічні брекети , лігатурні ,1 щелепа,курс лікування луцьк
11000 грн.
закріплююча капа після брекетів луцьк
500 грн.
Металеві брекети ,лігатурні ,1 щелепа ,курс лікування луцьк
10000 грн.
Сапфірові брекети ,одна щелепа ,курс лікування луцьк
14000 грн.
Відбілювання зубів луцьк
500 грн.
Шукати на порталі: Ортопедична стоматологія Луцькортопедична стоматологіястоматологічна клініка Луцькстоматолог Луцькстоматологстомат-клініка Луцькхороший стоматолог у ЛуцькуОртопедична стоматологія Луцькортопедична стоматологіястоматологічна клініка Луцькстоматолог Луцькстоматологстомат-клініка Луцькхороший стоматолог у Луцьку

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу