ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Ортопедичні матраци, подушки

Купити Ортопедичні матраци, подушки на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Ортопедичні матраци, подушки ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Ортопедичні матраци, подушки . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Ортопедичні матраци, подушки . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Ортопедичні матраци, подушки торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Ортопедичні матраци, подушки

Ортопедичні подушки в Луцьку

730.00 грн. / 1 шт

ПП Бонато
Луцьк
(066) 7113216 ; (095) 3537497; (063) 3522041; (098) 7075125 ; (097) 7563672
CLASSIC в Луцьку

286.00 грн.

Комплексні Рішення
Луцьк
0332-292-294
Ортопедичні матраци, подушки и каркаси Shlaraffia Active Life в Луцьку

Біс-М
Луцьк
099-56-36-766 - Луцьк
Ортопедичний Vegas Матрац 3 в Луцьку

2 775.00 грн. / 80х200 см

VEGAS, Involux
Луцьк
+380 << показати тел.
ОРТОПЕДИЧНІ МАТРАЦИ, КАРКАСИ ТА ПОСТІЛЬНЕ ПРИЛАДДЯ. ОПТОМ ТА ВРОЗДРІБ. ДІЄ СКЛАДСЬКА ПРОГРАМА в Луцьку

1 453.00 грн. / 80*200

Ваш матрац
Луцьк
+380 << показати тел.
«Classic Cocos» - ортопедичний матрац DonSon™ в Луцьку

Sweet Home
Луцьк
+380 << показати тел.
Матрац

1 126.00 грн. / від

Bonnell.com.ua
Ківерці
+380 << показати тел.
AKANT в Луцьку

AKANT
Рівне
+380 << показати тел.
Магазин

ТАНГОМАРКЕТ
Луцьк
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци від Дубок в Луцьку

Дубок
Рівне
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци Рівне від Білоруські меблі, Пінскдрев в Луцьку

Білоруські меблі, Пінскдрев
Рівне
+380 << показати тел.
Матраци від Akord меблі в Луцьку

Akord
Рівне
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци Рівне від Блок в Луцьку

Блок, ТОВ
Рівне
+380 << показати тел.
Матраци ортопедичні Рівне від Comode в Луцьку

Comode
Рівне
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци Рівне від Бонато в Луцьку

Бонато, ПП
Рівне
+380 << показати тел.
Матраци ортопедичні Рівне від Осадчий і К° в Луцьку

Осадчий і К°
Рівне
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци Рівне від Ванесса в Луцьку

Ванесса
Луцьк
+380 << показати тел.
Матраци ортопедичні Рівне від Асат РФ в Луцьку

Асат РФ
Рівне
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци Рівне від Акант в Луцьку

Акант Рівне
Рівне
+380 << показати тел.
Ортопедичні матраци Рівне від BooViO в Луцьку

BooViO
Рівне
+380 << показати тел.
назад 12 вперед


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись