Ортопедичні матраци Doctor Health, Луцьк

Ортопедичні матраци Doctor Health, Луцьк

Ортопедичні матраци Doctor Health
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Біс-М
Телефон: .............. 099-56-36-766 - Луцьк
095-643-14-14 - Ковель
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Ортопедичні матраци Doctor Health

 

Естетика здорового хребта

Ортопедические матрасы Doctor Health

Матраци  Doctor Health®- єдині в Україні, рекомендованні Інститутом патології хребта і суглобів ім. проф. М.И. Ситенко АМН України

Ортопедичні матраци Doctor Health - це турбота про здоров'я Вашого хребта

Ортопедичний матрац Orthopedic Maxi Effect

Ортопедический матрас Orthopedic Maxi Effect

  1. Тканина з натуральними активними пробіотиками Purotex®
  2. Натуральний перфорованный латекс з массажним еффектом
  3. Внутрішня система вентиляції Beeform®
  4. Кокосова плита
  5. Внутрішня система вентиляції Beeform®
  6. Інноваційний матеріал Memory Foam

Ортопедичний матрац Orthopedic Balance Duo

Ортопедический матрас Orthopedic Balance Duo

  1. Тканина с натуральними активними пробіотиками Purotex®
  2. Блок із натурального перфорованного латекса
  3. Інноваційний матеріал Memory Foam

Ортопедичний матрац Orthopedic Balance

Ортопедический матрас Orthopedic Balance

  1. Тканина с натуральними активними пробіотиками Purotex®
  2. Натуральний перфорованный латекс з массажним еффектом
  3. Кокосовая плита
  4. Блок із натурального перфорованного латекса

Ортопедичний матрац Orthopedic Senso

Ортопедический матрас Orthopedic Senso

  1. Тканина с натуральними активними пробіотиками Purotex®
  2. Інноваційний матеріал Memory Foam
  3. Внутрішня система вентиляції Beeform®
  4. Мінералізована піна високої плотності

Унікальні інноваційні розробки в колекції ортопедичних матраців Doctor Health

1. Екологічно чистий.

Матраци Doctor Health® виготовляються з першокласних, екологічно чистих матеріалів, абсолютно безпечних для людини і довкілля. Це підтверджується міжнародними сертифікатами якості матеріалів Eko Tex 100.2. Антиалергенний і антибактеріальний

Чохол матраца захищений системою Purotex®, яка забезпечує натуральну і 100 % екологічно чистий захист від появи пилових кліщів, грибків і бактерій. Саме тому матраци можуть бути рекомендовані людям з алергією і астмою.3. Унікальна система вентиляції .

Матраци Doctor Health® містять в собі дві міри вентиляції. Перший ступінь вентиляції забезпечують матеріали матраца, які «дихають». Їх основа має унікальну комірчасту структуру, яка забезпечує вільну циркуляцію повітря. Друга міра вентиляції - це спеціальна запатентована виробником технологія Beeform®, яка володіє високою повітропроникністю і еластичністю за рахунок особливого переплетення волокон усередині матеріалу.4. Система підтримки хребта.

Хребет повинен займати своє природне положення під час сну. Неправильне положення тіла під час відпочинку може стати причиною перенапруження м'язів спини. Матраци Doctor Health® забезпечують ортопедично правильне положення тіла під час сну і зменшують навіть мінімальну напруженість м'язів. Найважливіше в системі підтримки хребта – це те, що матрац ідеально адаптується до контурів Вашого тіла так, щоб Ваш сон і відпочинок були на 110% еффективним.5. Технологія Proactive- неперевершений анатомічний ефект

Здоровий і спокійний сон на матрацах Doctor Health® гарантує технологія Proactive. Основним складовим елементом цієї технології є матеріал Memory, який повністю набуває форми Вашого тіла, забезпечуючи хребту ортопедично правильне положення під час сну. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, вічка з «пам'яттю» знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже удвічі. Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, запобігає порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.Матеріал Memory Foam - високотехнологічний матеріал був спочатку розроблений на початку 70-х років в дослідницькому центрі NASA для того, щоб зменшити тиск, викликаний гігантською силою гравітації, яку випробовували астронавти під час старту. Вічка з «пам'яттю», з яких складається матеріал, реагуючи на температуру і вагу людського тіла, ідеально підстроюються під форму тіла, в точності повторюючи його контури. Матеріал м'який в областях з підвищеною температурою (там, де тіло щільніше прилягає до матраца), і залишається твердим в тих зонах, де немає сильного прилягання до поверхні. Допомагаючи розподілити вагу тіла на набагато більшій площі, вічка з «пам'яттю» знижують тиск особливо чутливих ділянок тіла, таких як голова, плечі, стегна, коліна, ступні майже удвічі.

Перерозподіл тиску сприяє збереженню природної циркуляції крові, запобігає порушення обміну речовин і забезпечує оптимальний рівень комфорту під час сну.

Memory Foam називають «дихаючим» матеріалом. Його внутрішня структура є такою, що самовентилюється, це дозволяє волозі, яку виділяє людина протягом ночі, швидко випаровуватися з поверхні матраца, забезпечуючи, тим самим, хороший доступ кисню до шкіри і підтримуючи природний повітрообмін в тканинах. Антибактеріальні і гіпоалергенні властивості Memory Foam дають матеріалу додаткові переваги перед іншими наповнювачами.

Beeform®  – запатентований компанією «Екатеринославські меблеві майстерні» «дихаючий» інноваційний матеріал. Володіє високою повітропроникністю і еластичністю за рахунок особливого переплетення волокон усередині матеріалу. Поглинає надлишкову вологу і швидко виводить її назовні, підтримуючи природний температурний баланс. Рівномірний розподіл навантаження додає матеріалу унікальні ортопедичні властивості.Революція в контролі алергенів і спальної гігієни.

Purotex ® - запатентована пробіотічеськая технологія, яка створює здорове і чисте спальне середовище 100% натуральним і екологічно чистим дорогою. Гарантія чистоти поверхні матраца від будь-яких алергенів, цвілевих грибів і пилових кліщів, регулювання мікроклімату усередині матраца. Тканина Purotex® виготовляється із застосуванням унікальної методики мікрокапсулювання, шляхом нанесення пробіотіков (благотворних бактерій) на волокна тканини без використання зв'язуючих і склеюючих речовин (на нано-рівні). Текстиль здатний вміщати 50 тис. бактерій на 1 м.кв. Під впливом сили тертя капсули розкриваються (за одну ніч в середньому може розкритися 10-20 мікрокапсул), благотворні бактерії вивільняються і починають розвиватися, природним чином очищаючи тканину від алергенів і регулюючи рівень вологості матраца. Purotex® «поповнюють» свою чисельність щоночі, не залишаючи місця для шкідливих бактерій. Колонії пробіотіков Purotex® збільшують свою чисельність в 100 разів за 24 години. Вихід здорових бактерій з мікрокапсул регулюється, що гарантує тривалий ефект дії Purotex®.

 • АЛЕРГЕНИ відсутні = поверхня 100% чиста

 • ЦВІЛЕВІ ГРИБИ відсутні = є їжею для здорових бактерій

 • ПИЛОВІ КЛІЩІ відсутні = є їжею для здорових бактерій

 • ШКІДЛИВІ БАКТЕРІЇ пригнічуються і витісняються здоровими бактеріям

 Фото Ортопедичні матраци Doctor Health

Ортопедичні матраци Doctor Health фото 0
Товари схожі на Ортопедичні матраци Doctor Health

Інші товари схожі на Ортопедичні матраци Doctor Health

Компютерні столи, стіл компютерний кутовий, луцьк
Міні стінки для дитячої кімнати луцьк
Кутовий компютерний стіл, виготовлення компютерних столів Луцьк, луцьк
Комоди,тумбочки під телевізор луцьк
Дитяче двоярусне ліжко Том і Джері. луцьк
2470 грн.
Шукати на порталі: Ортопедичні матраци ЛуцькОртопедичні матрациортопедичні матраси Ковельортопедичніматраци

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу