Ортопедичні матраци Sleep&Fly, Луцьк

Ортопедичні матраци Sleep&Fly, Луцьк

Ортопедичні матраци Sleep&Fly
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Біс-М
Телефон: .............. 099-56-36-766 - Луцьк
095-643-14-14 - Ковель
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Ортопедичні матраци Sleep&Fly

Для тих, хто шукає універсальні речі, що поєднують в собі високі технології і помірну ціну, ми пропонуємо щось особливе - найлегший сон в хмарах від  

 

Серия BONNEL


 

Standart

Найдоступніший і практичний ортопедичний матрац у виконанні зима / літо. Вовна з одного боку матрацу подарує вам відчуття літа в холодну пору року, а бавовна з іншого боку забезпечуватиме контроль температури і вологості. 
Модель з розумним співвідношенням ціни і якості.

 

 

Classic Plus кокос

Найбільш жорсткий ортопедичний матрац серії «Боннель». 
Підвищену жорсткість і міцність матрацу забезпечує шар кокосу PoliTex®. Дана модель призначена для любителів спати на жорстких матрацах. 
Підвищена міцність матрацу дозволяє йому витримувати значну вагу тривалий час

 

 

Classic 2 в 1 кокос

Оригінальність моделі надає різна жорсткість сторін. Жорсткіша літня сторона матрацу містить кокос PoliTex ®. Унікальна технологія обробки кокосу PoliTex®, збільшує термін служби м'яких шарів у матраці і захищає їх від пошкодження. М'якість зимової стороні забезпечує комірчастий пінополіуретан.

 

 

 


Серия POCKET SPRING


 

 

 

Extra Latex
Матрац створює по-справжньому комфортне спальне місце. Завдяки класичному поєднанню матеріалів-наповнювачів і сучасного пружинного блоку "Pocket Spring", матрац володіє високим ортопедичним ефектом, що забезпечує правильне положення хребта під час сну. Анатомічні властивості пружинного блоку гармонійно доповнюються унікальним пружним шаром кокосу PoliTex® і еластичним шаром перфорованого латексу з обох сторін матрацу.

 

 

Extra
Ортопедичний матрац підвищеної жорсткості та зносостійкості. Ексклюзивно високий рівень підтримки тіла для прихильників дійсно жорстких і надміцних матраців забезпечує пружний шар кокосу PoliTex ®. Унікальна технологія обробки кокосу PoliTex®, збільшує термін служби м'яких шарів у матраці і захищає їх від пошкодження.

 

 

Daily  2 в 1  - Хіт продажів!

Матрац з ортопедичним ефектом і різною жорсткістю сторін на основі блоку незалежних пружин. 
Жорсткіша сторона матрацу з кокосу, обробленого за новою технологією PoliTex ®, яка придатна для відпочинку влітку. Унікальна технологія PoliTex ®, збільшує термін служби м'яких шарів у матраці і захищає їх від пошкодження. М'якість нижнього боку матрацу забезпечує комірчастий пінополіуретан.

Про серії «Боннель»
У колекції     - представлені класичні моделі матраців на основі пружинного блоку «Боннель» - Standart, Classic 2 в 1 кокос і Classic plus кокос.
Пружинний блок «Боннель» за рахунок своїх конструктивних особливостей має підвищену стійкість до навантажень і має технологію так званої прогресивної жорсткісті: при зростаючому навантаженні на пружину зростає протидія стисненню. В результаті досягається оптимальна підтримка і рівномірний розподіл ваги тіла людини по всій площі матраца. На матраці з таким пружинним блоком зберігається природне положення хребта. 

Виняткову м'якість поверхні матрацу надає комірчаста поверхня пінополіуретану. Така поверхня забезпечує рівномірний розподіл повітря в матраці і гарантує ще більшу вентиляцію внутрішніх шарів і неперевершений масажний ефект. 
Тканина жаккард бельгійського виробництва містить волокна мікрофібри і оброблена за спеціальною системою «Hotmelt» парою, що надає поверхні м'якість і гарантує довгий термін служби.
Про серії «Pocket Spring»
Матраци Extra Latex, Daily 2 в 1 та Extra виконані на основі блоків незалежних пружин «Pocket Spring». 
«Pocket Spring» представляє собою блок незалежних пружин, що забезпечують ортопедичні і анатомічні властивості матрацу. У даній конструкції кожна пружина, попередньо стиснута на 20%, розташована в окремий текстильний мішечок, який потім з'єднується з іншими мішечками. Завдяки цій технології кожна пружина в блоці працює незалежно від сусідніх, чим досягається висока еластичність матрацу і правильний розподіл навантаження тіла. В результаті матрас анатомічно ідеально повторює контури тіла, м'язи розслабляються, і людина відчуває найвищу ступінь особистого комфорту. 
Виключно м'яку поверхню матраців, забезпечуючи чудову зручність і комфорт, створює комірчастий поверхневий шар пінополіуретану. Така поверхня забезпечує рівномірний розподіл повітря в матраці, гарантує ще більшу вентиляцію внутрішніх шарів і неперевершений масажний ефект. 
Тканина жаккард бельгійського виробництва містить волокна мікрофібри і оброблена за спеціальною системою «Hotmelt» парою, що надає поверхні м'якість і гарантує довгий термін служби.


Фото Ортопедичні матраци Sleep&Fly

Ортопедичні матраци Sleep&Fly фото 0
Товари схожі на Ортопедичні матраци Sleep&Fly

Інші товари схожі на Ортопедичні матраци Sleep&Fly

Ортопедичний матрац двосторонньої жорсткості Кокос луцьк
1000 грн.
Безпружинний ортопедичний матрац з кокосом і латексом Колетт луцьк
3450 грн.
Дитячий кокосовий ортопедичний матрац Оріон луцьк
1125 грн.
Ортопедичний матрац на незалежному пружинному блоці з ефектом зима-літо Меріон луцьк
1575 грн.
Ортопедичний матрац на незалежному пружинному блоці Джоллі луцьк
1475 грн.
Шукати на порталі: Ортопедичні матрасиОртопедичні матрациматрасиматрациОртопедичні матраси ЛуцькОртопедичні матраци Луцькматраси Луцькматраци Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу