Пакети поліетиленові типу МАЙКА, Тернопіль

Пакети поліетиленові типу МАЙКА, Тернопіль

Пакети поліетиленові типу МАЙКА
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Західпак
Телефон: .............. (0352) 40-00-17
(0352) 23-50-11
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Пакети поліетиленові типу МАЙКА

Пакети типу МАЙКА від виробника

Пакети Майка з логотипом (або маєчка) - найбільш поширений тип упаковки. Пакетами майка користуються в найбільших торгових мережах та магазинах. Більш того, пакети типу майка замовляють практично всі організації — комерційні і некомерційні. Простота та економічність виробництва пакетів типу Майка з логотипом, помножені на якість і високу міцність, зробили їх предметом масового споживання.

Пакети "Майка" з логотипом служать як фірмова упаковка замовника. Це додаткова рекламна площадка вашого бізнесу, до якої буде мати доступ безліч людей. І якщо зазвичай люди не звертають уваги на ці пакети, то ми зробимо так, щоб вони помітили їх.

Друк на пакетах пропонується від 1 до 4 кольорів. Ми можемо збільшити їх число до 6. Це може стати додатковою перевагою, якщо ваш бізнес безпосередньо пов'язаний з обслуговуванням великої кількості людей, яким потрібно дати просте і зручне рішення для перенесення куплених речей. Не секрет, що високоякісний друк з різноманітною колірною палітрою виглядає набагато ефектніше. Це в кінцевому підсумку залучить ще більшу кількість клієнтів і збільшить середній чек, особливо якщо пакети будуть розповсюджуватися безкоштовно.

Пакети Майка з логотипом виготовляються з поліетилену низького тиску (ПНД) і переважно мають товщину від 14 до 25 мкм. За вашим бажанням, їх товщина може бути збільшена. Незважаючи на дешевизну матеріалу, пакети витримують велике навантаження (від 5 до 25 кг), чому сприяє як сам матеріал, так і грамотна конструкція мішка.

При виробництві використовується тільки первинний поліетилен, який відповідає найсуворішим гігієнічним нормам і може бути використаний для упаковки і перенесення продуктів харчування.

Ви завжди можете замовити пакети будь-якого нестандартного розміру.Фото Пакети поліетиленові типу МАЙКА

Пакети поліетиленові типу МАЙКА фото 0
Товари схожі на Пакети поліетиленові типу МАЙКА

Пакети поліетиленові типу МАЙКА луцьк
Пакети типу майка луцьк
  грн.
Пакети поліетиленові типу МАЙКА луцьк
Пакети поліетиленові типу МАЙКА луцьк
Пакети поліетиленові типу МАЙКА луцьк

Інші товари схожі на Пакети поліетиленові типу МАЙКА

Пленка термоусадочная ПВХ от 15 до 40 мкм луцьк
Скотч с Логотипом луцьк
Поліпропіленова плівка луцьк
Пакеты вакуумные прозрачные от 60 до 170 мкм (ПА/ПЕ, Германия) луцьк
Стретч плівка, Стрейч плівка луцьк
Шукати на порталі: поліетиленові пакети оптомпакети від виробникадрук на пакетахпечать на пакетахфлексодрук на пакетахпакети майка оптомпакети тернопільпакети рівнепакети львівпакети ужгородпакети івано-франківськпакети хмельницький

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу