Панорамні ворота ALUTECH, Луцьк

Панорамні ворота ALUTECH, Луцьк

Панорамні ворота ALUTECH
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Твій Дах
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Панорамні ворота ALUTECH

Серія АЛП і Алпо
 
У даних серіях ворота збираються з панорамних панелей. Всі панорамні панелі в одних воротах мають однакову висоту і ширину.
 
Залежно від бажання замовника в панорамних воротах можуть бути використані панелі з склінням 14 мм (серія АЛП) і 3 мм (серія Алпо).
 
Можливо поєднання композитних сендвіч-панелей з акриловим склінням в різних комбінаціях (як ексклюзивне рішення для панорамних воріт).
  
Серія АЛПС і АЛПС
 
Нижня панель - сталева сендвіч-панель з малюнком «мікрохвиль» або «горизонтальний гофр S типу» і тисненням woodgrain. Всі інші панелі - панорамні з склінням 14 мм (серія АЛПС) і 3 мм (серія АЛПС).
 
Для ідеального поєднання панорамного скління і сендвіч-панелей товщина алюмінієвої рами дорівнює товщині панелі і становить 45 мм, а форма оголовків забезпечує надійну стикування панелей між собою.
 
Як і в серії АЛП всі панорамні панелі мають однакову ширину і висоту.
 
Серія ПО
 
Cтальной сендвіч-панелі можна комбінувати з однією або декількома панорамними панелями. Їх використання забезпечує природне освітлення будівлі і дозволяє знизити енерговитрати.
 
Для серії ПО використовуються панорамні панелі з акриловим склінням 14 мм. Акрил володіє відмінними характеристиками міцності і зберігає прозорість протягом тривалого часу.
Варіанти заповнення панорамних панелей
У панорамних воротах «Алютех» для заповнення панелей можуть використовуватися два види матеріалів: світлопрозорі акрилові вставки і композитні алюмінієві панелі.
 
Світлопрозора акрилова вставка товщиною 3 і 14 мм
 
Акрил, який використовується для виготовлення панорамних панелей «Алютех», має високу міцність і залишається прозорим протягом тривалого часу.
 
Панель с акриловой вставкой 14 мм Панель с акриловой вставкой 3 мм
Панель с акриловой вставкой 14 мм Панель с акриловой вставкой 3 мм

Алюмінієва композитна панель товщиною 3 і 14 мм
 
Композитна панель товщиною 14 мм являє собою два листа алюмінію, простір між якими заповнено полістиролом. Зовнішній і внутрішній алюмінієві листи мають тиснення stucco.
 
Композитна панель товщиною 3 мм являє собою два листа алюмінію, простір між якими заповнено поліетиленом високого тиску. Зовнішній і внутрішній алюмінієві листи гладкі.
 

 

Панель с композитной вставкой 14 мм Панель с композитной вставкой 3 мм
Панель с композитной вставкой 14 мм Панель с композитной вставкой 3 мм
Швидкісні ворота
Призначення швидкісних воріт
 
Сучасне виробництво товарів і послуг вимагає раціонального використання ресурсів. Дотримання температурних норм і скорочення втрат тепла у виробничих і складських приміщеннях є значними складовими ефективного виробництва.
 
Відкриті прорізи стають причиною протягів і витоку енергії, що тягне за собою високі витрати на підтримку необхідного температурного режиму. Подібні додаткові витрати ведуть до збільшення собівартості товарів і послуг, і, часом, до зниження конкурентоспроможності продукції.
 
рішення
Група компанія «Алютех» пропонує до реалізації високошвидкісні ворота компанії Albany Door Systems. Такі ворота не тільки забезпечать безперешкодний рух транспортних потоків і збереження необхідних кліматичних умов на підприємстві, а й значно знизять енергетичні витрати. Вони також забезпечать дотримання необхідного температурного режиму для особливих категорій товарів.


Фото Панорамні ворота ALUTECH

Панорамні ворота ALUTECH фото 0
Товари схожі на Панорамні ворота ALUTECH

Гаражні системи ALUTECH луцьк
Cекційні гаражні ворота, промислові ворота під розмір, автоматика для воріт луцьк
Промислові гаражні ворота ALUTECH луцьк
Cекційні гаражні ворота WISNIOWSKI луцьк
Cекційні промислові ворота під розмір, автоматика для воріт луцьк

Інші товари схожі на Панорамні ворота ALUTECH

прозорий полікарбонатний лист з протиабразивним покриттям луцьк
покриття для теплиць Suntuf Plus луцьк
Пінопласт XPS (екструдований пінополістерол) луцьк
Пінополістирол екструдований  XPS луцьк
Утеплювач для підлоги луцьк
Шукати на порталі: гаражні воротагаражні ворота цінигаражні ворота фотогаражні ролетні воротаролетні гаражні ворота цінакупити гаражні воротакупити ролетні гаражні ворота

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу