Паркувальні бар'єри, Луцьк

Паркувальні бар'єри, Луцьк

Паркувальні бар'єри
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Фортех
Телефон: .............. (098) 477-29-23
(0332) 20-07-05
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Паркувальні бар'єри

Автоматичний ланцюговий бар'єр є Запатентованая пристроєм CAME. Автоматичний ланцюговий бар'єр широко використовуються при оснащенні автомобільних стоянок, підземних гаражних комплексів, проїздів на платних автомагістралях і залізничних переїздах - скрізь, де потрібна контроль і обмеження в'їзду і виїзду. Автоматичний ланцюговий бар'єр являє собою пару колон із закріпленою між ними ланцюгом. Unipark-ідеальне рішення для управління паркуванням, організації паркувальних місць, якщо необхідно запобігти їх несанкціоноване використання або користування парковкою у заборонений час.
 
catCat - рішення для історичного центру міста
   Ланцюгові бар'єри Cat володіють унікальним дизайном і прекрасно вписуються в будь-який, навіть самий престижний архітектурний ансамбль, наприклад, історичний центр міста. Вироби цієї серії використовуються на приватних і громадських паркуваннях для резервування одного або кількох транспортних місць.
 
UniparkUnipark - резервування паркувального місця
   Unipark - це оптимальне рішення для охорони приватної парковки в житлових багатоквартирних будинках, а також спосіб резервування паркувальних місць для службовців офісів і працівників підприємств. Модельний ряд цієї серії представлений двома версіями, призначеними для паркувальних місць різної ширини.
 
Автоматичні висувні столбиАвтоматіческіе висувні стовпи - резервування паркувального місця
   Автоматичні висувні стовпи - для вирішення завдань запобігання несанкціонованого проїзду автотранспорту на певну територію ідеально підходять телескопічна дорожньо-загороджувальні стовпчики, так звані болларди. Використання боллардов (автомобільних стовпів) особливо ефективно для організації та обмеження транспортних потоків у разі необхідності збереження пішохідної пропускної здатності. Крім усього іншого, з естетичної точки зору болларди як стовпи огорожі більш органічно вписуються у вигляд сучасного мегаполісу в порівнянні з іншими засобами обмеження доступу.


Фото Паркувальні бар'єри

Паркувальні бар'єри фото 0
Товари схожі на Паркувальні бар'єри

Паркувальні бар'єри луцьк
Паркувальні бар'єри луцьк

Інші товари схожі на Паркувальні бар'єри

Ковані ворота луцьк
гаражні ворота луцьк
гаражные ворота луцьк
Секційні і панельні огорожі луцьк
Ковані ворота луцьк
Шукати на порталі: Паркувальні бар'єриАвтоматичний ланцюговий бар'єрпаркувальний барєр луцькпаркувальні барєри луцькланцюгові барєри луцькАвтоматичні висувні стовпиАвтоматичні висувні стовпи луцькПаркувальні бар'єри луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу