Перетяжка сидінь, Луцьк

Перетяжка сидінь, Луцьк

Перетяжка сидінь
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Автодизайн
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Перетяжка сидінь

Обшивка сидінь проводиться в Луцьку з використанням сучасних матеріалів, які розроблені спеціально для обшивки автомобільних сидінь і мають підвищену зносостійкість. Усі застосовувані для цього матеріали відповідають вимогам надійності, зносостійкості і мають сертифікати якості. Замовнику надається широкий вибір матеріалів для обшивки сидінь. Це і натуральна шкіра різних кольорів і фактури, і сучасні шкірзамінник різних кольорів та візерунків, і автовелюр, і широкий асортимент різних оббивних тканин із спеціальним просоченням.

Фахівці компанії Автодизайн, що мають великий досвід роботи та найвищий професійний рівень у вирішенні питань з переобладнання салонів мікроавтобусів та інших транспортних засобів, допоможуть кожному, самому прискіпливому замовнику, справити планування салону в його машині, вибрати типи крісел і підібрати індивідуально матеріали для їх обшивки, щоб переобладнаний автомобіль виглядав по-справжньому індивідуально. Крісла можна вибрати найрізноманітніших видів і категорій, від обертових індивідуальних крісел до широких диванів, що дозволяють пасажирам відпочити під час далекої подорожі.


Можлива також перетяжка сидінь. У будь-якому випадку, професіонали компанії Автодизайн зроблять все можливе, щоб замовник залишився повністю задоволеним замовленим переобладнанням або тюнінгом його автомобіля.

Встановлення сидінь при переобладнанні мікроавтобуса в пасажирський варіант з вантажного - процес абсолютно обов'язковий. Він може бути також частиною тюнінгового процесу, перепланування салону під потреби та керуючись смаком замовника з метою підвищення комфорту чи зміни цільового використання автомобіля.

Переобладнання автомобілів в наслідок все більш зростаючих споживчих запитів користуэться сьогодні великим попитом серед автовласників. Автомобіль, навіть досить престижної марки не завжди може задовольнити вимоги і смаки споживачів в його первісній заводській комплектації. З цієї ситуації є один найпростіший вихід - звернутися до професіоналів, які займаються переобладнанням автомобілів в Луцьку.


Наша компанія може запропонувати будь-якому автовласникові цілий набір послуг, включаючи:

  • переобладнання мікроавтобусів з вантажних варіантів в пасажирські;
  • їх модернізацію;
  • дооснащення;
  • установка нових сидінь в необхідній кількості;
  • обшивка салону найкращими матеріалами;
  • якісна шумоізоляція;
  • врізка нових дверей, віконних отворів, люків, їх скління автосклом;
  • установка нового додаткового індивідуального освітлення, сучасної звукової та відеоапаратури, сигналізації і протиугінних систем, електрообладнання та будь-які інші тому подібні послуги.


Переобладнання машин в Луцьку виконується висококваліфікованими професіоналами, які готові задовольнити всі запити замовників і оформити всі необхідні документи на переобладнаний автомобіль. Переобладнання бусів в Луцьку дуже вигідно автовласнику, так як переобладнаний мікроавтобус завжди обійдеться йому дешевше, ніж придбаний у виробника аналогічно оснащений варіант. Крім того в природі, навіть у дуже іменитих брендів може просто не бути машини, яка ідеально відповідає бажанням і потребам замовника. Не зайвим здається додати, що переобладнання мікроавтобусів в Луцьку на високому, професійному, сучасному рівні виконує саме наша компанія "Автодизайн".Фото Перетяжка сидінь

Перетяжка сидінь фото 0
Товари схожі на Перетяжка сидінь

Переобладнання бусів в Луцьку луцьк
Обшивка салонів автомобілів луцьк
Обшивка сидінь луцьк
Встановлення сидінь луцьк
Обшиття салону мікроавтобуса луцьк

Інші товари схожі на Перетяжка сидінь

Автоскло луцьк
Врізка монтаж автоскла луцьк
200 грн.
Обшивка авто луцьк
Переобладнання мікроавтобусів луцьк
Обшивка салону авто шкірою луцьк
Шукати на порталі: Обшиття салону шкіроюОбшиття салону мікроавтобусаОбшиття салону автоПереобладнання мікроавтобусівПереобладнання автомобілівОбшивка мікроавтобусівОбшивка салонів автомобіліввстановлення сидіння

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу