ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Підшипники

Купити Підшипники на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Підшипники ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Підшипники . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Підшипники . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Підшипники торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Підшипники

Підшипник 1000095 ( 695 ) ГПЗ в Луцьку

13.00 грн.

ПБНВФ Гідравліка
Луцьк
(066) 078-33-25
Підшипник 2007124 А, 32024 X в Луцьку

1.00 грн.

Луцькпідшипниксервіс
Луцьк
+38 (0332) 722587
УВ-5000 Tehno в Луцьку

125.51 грн.

ТОВ Генпостач
Луцьк
(0332)28-26-22
Шиберная ножевая задвижка для газа Ду 550 мм в Луцьку

БРЕНД - ГРУП ТОВ
Луцьк
+380 << показати тел.
Сфелические роликоподшипники в Луцьку

1.00 $

Hebei Longrui Bearing Co.,Ltd
Волинська обл.
+380 << показати тел.
подшипники 608 в Луцьку

1.00 $ / шт

ооо оли підшипник
Волинська обл.
+380 << показати тел.
 

0.10 грн.

Hebei Moving Forward Bearing Co., Ltd
Волинська обл.
+380 << показати тел.
подшипник 206 (6206) (Китай) в Луцьку

JINB Подшипниковая Компания
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Подшипник - 215 (6215) в Луцьку

103.40 грн.

Дт-плюс
Полтава
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись