Піна монтажна ТІТАН для морування, Луцьк
Головна Товари Будівництво Будівельні матеріали Луцьк Піна монтажна ТІТАН для морування

Піна монтажна ТІТАН для морування, Луцьк

Піна монтажна ТІТАН для морування
Контакти продавця:
Постачальник: ....... DecoArtHome
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


95,00 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Піна монтажна ТІТАН для морування

Selena запустила нове покоління розчинів для будівництва будинків на тонкий шов. Піна Титан Професійний була створена у відповідь на зростаючі очікування інвесторів щодо термінів і вартості інвестицій , а також підвищення інформованості інвесторів у галузі енергоефективності та сталого будівництва.
 
Розчин Тонкі титану Професійні поєднує в собі переваги традиційного властивості розчину та ізоляції , будучи поєднання того й іншого , і в той же час усунення їх недоліків. Завдяки розчин титану Professional , ви можете досягти економії близько 50 % в порівнянні з традиційним розчином ( немає часу , щоб підготуватися , без використання електрики і води , без дорогої транспортування і зберігання) . Суміш є дуже стабільним і дозволяє комбінації сильним і тривалим за часом від 2 годин після нанесення. Ще однією перевагою роботи з тонкошарового розчину титану Професійні є розширенням будівельного сезону або можливість кладки навіть при низькій температурі навколишнього середовища до -5 градусів за Цельсієм розчин характеризується високою морозостійкістю і є водонепроникним , яка пригнічує ріст цвілі і грибка у звареному шві . Використання тонких шарів розчину титану Професійна в порівнянні з іншими пінами , максимізує теплових захисних споруд за рахунок усунення теплових мостів. Це запобігає тепло всередині за рахунок слабкого проникнення води , пари і повітря .
 
Міномет Тонкі Титан Професійний є швидке додаток і швидкий фініш. Покриття можна наносити через 24 годин , а може бути готові до роботи вже в півхвилини - просто пригвинтити його пістолет і енергійно струшують. Цей розчин також чиста кладка , без пилу , бризок і потребують очищення . У зв'язку з методом застосування та зберігання , практично не викликає забруднення навколишнього середовища . Очищення вимагає тільки пістолет.


Фото Піна монтажна ТІТАН для морування

Піна монтажна ТІТАН для морування фото 0
Товари схожі на Піна монтажна ТІТАН для морування

Інші товари схожі на Піна монтажна ТІТАН для морування

Плити перекриття пустотні луцьк
Лист рифлений оцинкований луцьк
65 грн.
Металочерепиця ціна луцьк
Білоруські піноблоки луцьк
Арт-деко стиль луцьк
Шукати на порталі: піна монтажна. монтажна піна. піна для морування. Тітан. zaprawa murarska. titan.

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу