ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Покрівля

Купити Покрівля на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Покрівля ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Покрівля . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Покрівля . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Покрівля торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Купити Покрівлю, Ціна, Фото

Металопрофіль Т 12 в Луцьку

Дах Фасад Комплект
Луцьк
050-268-368-1
Модульна металочерепиця в Луцьку

Буд Імпорт
Луцьк
099 101 15 54
Металочерепиця Арсенал в Луцьку

ТзОВ Арсенал-Центр
Луцьк
0672397934
Полікарбонат сотовий 25 мм в Луцьку

Полікарбонат
Львів
067 285-78-81
Монтаж даху в Луцьку

ПП Томан В.Є
Луцьк
(050)773-28-53
Керамічна черепиця в Луцьку

Дах Плюс
Луцьк
+38(067)301-54-17
Покрівельні матеріали в Луцьку

Проектування та будівництво
Луцьк
(097) 167-60-53 Олександр
Пиломатеріали луцьк в Луцьку

1 600.00 грн.

Вантажні перевезення Луцьк
Луцьк
0667682059
 

ВолиньСталь
Луцьк
050 72 49 777
Модульна металочерепиця в Луцьку

Твій Дах
Луцьк
+380 << показати тел.
Металочерепиця в Луцьку

Надійний дах
Горохів
+380 << показати тел.
Бітумна мембрана БІКРОЕЛАСТ ЕКП в Луцьку

ТехноНІКОЛЬ-Центр
Луцьк
+380 << показати тел.
Бітумна черепиця Катепал в Луцьку

150.00 грн. / м2

Магнет
Волинська обл.
+380 << показати тел.
Черепиця натуральна ONDO в Луцьку

177.00 грн. / м2

ТОВ ONDO
Луцьк
+380 << показати тел.
профилированный, гофрированный поликарбонат Marlon CS Embossed(Шагрень). в Луцьку

25.00 € / лист

Амиран XXI
Київ
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись