Послуги юриста, весільний контракт, Луцьк

Послуги юриста, весільний контракт, Луцьк

Послуги юриста, весільний контракт
Контакти продавця:
Постачальник: ....... «Майстерня свят»
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Послуги юриста, весільний контракт

 

  Готуючись до весілля, закохані сподіваються прожити довго та щасливо у мирі та злагоді…Проте, ті, хто вступає у шлюб не вперше та вже пройшли «всі кола пекла» під назвою розлучення, навіть не зважаючи на нове кохання, зараз вже сприймають сімейні стосунки не в такому рожевому світлі. Йукладання шлюбної угоди, можливо, їм вже зараз не здається чимось таким, що паплюжить та руйнує нові почуття…
    Укладання шлюбного договору зможе позбавити Вас багатьох проблем як матеріального так і духовного порядку, адже юридичне закріплення майнових інтересів кожного з членів новоствореної сім’ї дозволить уникнути непорозуміння та чвар.
    Хоча про шлюбну угоду сьогодні чули практичні всі, тим не менш, не буде зайвим нагадати, що він собою являє. Це письмова угода між майбутнім подружжям, що завірена нотаріусом та стосується, в основному, майнових боків сімейного життя. Не дивлячись на те, що українське законодавство передбачає укладання такої угоди між особами, що вступають до шлюбу, ставлення до цього в нас, словя’н, поки що більш ніж стримане.
    Більш детально про шлюбний договір можна дізнатися, почитавши Шлюбний кодекс. Однак, якщо Ви вирішили дізнатися про всі нюанси та тонкощі шлюбного законодавства, "Майстерня Свят" зможемо порекомендувати Вам найкращих юристів, що зможуть захистити майнові права та інтереси Вашої сім’ї.


Фото Послуги юриста, весільний контракт

Послуги юриста, весільний контракт фото 0
Товари схожі на Послуги юриста, весільний контракт

Інші товари схожі на Послуги юриста, весільний контракт

Шары с гелием луцьк
Букеты цветов луцьк
Цветы с Шариков луцьк
Шарик Сердце луцьк
Воздушные шары луцьк
Шукати на порталі: Послуги юриставесільний контрактшлюбна угодасімейне життяукладання шлюбного договоруЮридичні послуги (весільні контракти).

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу