ПідрубрикиШафи купе в Луцьку

Постільна білизна

Купити Постільна білизна на ринку сьогодні не складає труднощів, якщо використовувати інтернет для пошуку товарів які вас цікавлять. Але, як показує практика, не всі товари успішно продаються через інтернет і знаходять своїх цільових замовників. Чому так відбувається? Справа в тому що є два вирішальні чинники, що визначають ефективність просування товару в інтернеті. По-перше - це якість розміщення товару. Яку інформацію повинен отримати замовник, щоб прийняти рішення про придбання такого товару, наприклад, як Постільна білизна ? На рішення замовника впливає наявність на інтертнет - сторінці фотографії товару, детального опису характеристик, умови продажу і постачання товару, контакти постачальника. Якщо вся ця інформація викладена на сторінці товару, можна з 90% гарантією стверджувати що відвідувач сторінки товару буде конвертовано у статус замовника. І в цій ситуації є ще один важливий момент, який часто впливає на продажі конкретного товару - менеджмент підприємства -постачальника. Наприклад, замовник знайшов в інтернеті сторінку товару. На сторінці він отримав всю необхідну інформацію для прийняття рішення купити Постільна білизна . Він оформляє і відправляє замовлення товару на e-mail постачальника, але йому ніхто не відповідає. Замовник набирає постачальника за телефонами, вказаними в контактах на сторінці товару, і також залишається непочутим. Таким чином, якісне розміщення товарів в інтернеті має підкріплюватися готовністю постачальника активно відповідати на запити своїх замовників і приділяти їм необхідну увагу - це перша формула успішних продажів товарів через інтернет.


Другий чинник, що визначає ефективність продажів товарів в інтернеті - місце їх розміщення. Наведемо простий приклад. Є дві компанії кожна з яких продає Постільна білизна . В однієї місячний обсяг продажів становить 200 000 грн., В іншої - 10 000 грн. А справа в тому, що перша компанія розміщує свої товари крім сайту підприємства додатково на популярних торгових інтернет-ресурсах - повний асортимент продукції, фото, опис товарів, умови продажу і постачання, розширені контакти підприємства для замовників, пошукова оптимізація. Якщо підприємство орієнтоване на інтернет торгівлю, то розмістивши товари, наприклад, на Західній торговельній площадці navolyni.com, Комапанія щодня отримує аудиторію потенційних замовників своїх товарів і гарантію присутності своєї продукції на популярних пошукових системах. У другому випадку компанія орієнтована на просування продажів товарів через безкоштовні дошки оголошень в інтернеті, при такому розміщенні підприємство не може розраховувати на гарантії залучення цільового замовника товарів. Такий вид просування товарів в інтернеті розрахований більше на удачу і везіння підприємства-постачальника.


Шановні замовники товарів у рубриці Постільна білизна торговельної площадки navolyni.com. З метою економії часу звертайте увагу в першу чергу на товари з позначкою VIP ПОСТАЧАЛЬНИК. Постачальники цієї групи пройшли перевірку фахівцями торгового майданчика на актуальність товарних пропозицій, прайс-листів (опублікованих цін на товари), контактів підприємств-постачальника.

Постільна білизна

Постільна білизна DISNEY handy manny в Луцьку

Гуртовня домашнього текстилю
Львів
(067) 977-03-79
Рушники махрові,серветки,пледи в Луцьку

АВАТОН
Володимир-Волинський
067 332-23-74
Штори,тюлі для спальні в Луцьку

салон гардин Вуаля
Луцьк
099 085-27-79
постільні речі в Луцьку

Галерея Декору та Дизайну
Луцьк
+380959095440
Чухральня вовни в Луцьку

ВИРОБИ З ВОВНИ
Рожище
0677420437
Наволочки в Луцьку

125.00 грн. / 1 шт

ПП Бонато
Луцьк
(066) 7113216 ; (095) 3537497; (063) 3522041; (098) 7075125 ; (097) 7563672
Постіль, покривала, подушки в Луцьку

Салон гардин Тетяни Вільчинської
Луцьк
(0332)72-44-13
PUPILLA Полотенца бамбук, ЛИЦО, 50 х 90 см. ( 6 шт/уп ) в Луцьку

Світ Бамбука. Рушники, халати, постільна білизна.
Одеса
+380 << показати тел.
Чохол на веломобіль (Berg) в Луцьку

АлМакс
Львів
+380 << показати тел.


Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись