Повітропроводи, Луцьк

Повітропроводи, Луцьк

Повітропроводи
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Техно Модуль
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Повітропроводи

 

Завдяки найсучаснішому обладнанню компанія Техно Модуль Ультра виготовляє якісні круглі і прямокутні повітропроводи (труби), фасонні вироби з нержавіючої сталі, монтажну шину і вентиляційний профіль.

     Завдяки нашій продукції Ви зможете швидко та економно змонтувати міцну і герметизовану вентиляційну систему. Круглі і прямокутні повітропроводи призначені для циркуляції повітря. Виготовлені з нержавіючої сталі або алюмінію, димарі забезпечують міцність і жорсткість всієї системи вентиляції. З двох видів перетину круглі повітроводи в рази надійніше і практичніше, ніж прямокутні повітропроводи, а тому використовуються значно частіше. З'єднання між трубами фланцеве, з використанням заклепок і герметизуючих матеріалів. Але, при створенні складних повітроводів, вигинів, переходів, розгалужень широко використовуються фасонні вироби, які є аксесуарами систем вентиляції. Круглої або прямокутної форми фасонні вироби виготовляються з оцинкованої або зварної сталі, і збігаються типорозмірами з запропонованими в каталозі повітродуву. Іншим компонентом вентиляційних систем є монтажна шина (шинорейка) для фланцевих з'єднань. Забезпечує шінорейка не тільки підвищену герметичність, а й дуже високу стабільність сполук вентиляції. Під час складання шинорейка допомагає значно економити час та утеплювачі для труб, а по завершенні всіх робіт фланці з монтажною гумою додатково ущільнюють герметиком для більшої надійності.

     Ми також пропонуємо металевий вентиляційний профіль для полегшення монтажу систем вентиляції. Міцні куточки з нержавіючої сталі служать для кріплення деталей, розташованих під прямим кутом один до одного. Вентиляційний профіль, що випускається компанією «Техно Модуль Ультра», відповідає найвищим вимогам експлуатації, і, що дуже важливо, сумісний з елементами вентиляційних систем закордонного виробництва.

 Фото Повітропроводи

Повітропроводи фото 0
Товари схожі на Повітропроводи

Інші товари схожі на Повітропроводи

Панельний металевий фільтр CFM-W (G2) луцьк
Електростатичні фільтри SMOG-HOG луцьк
Теплові насоси Clivet луцьк
Насоси видалення конденсату луцьк
Дифузори, решітки, повітряні засувки луцьк
Шукати на порталі: ПовітропроводиВентиляційне обладнанняВентиляційне обладнання Луцьккондиціонеркондиціонери Луцьктеплові завіси Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу