Пожежна сигналізація АРТОН, Луцьк

Пожежна сигналізація АРТОН, Луцьк

Пожежна сигналізація АРТОН
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Протипожежне обладнання
Телефон: .............. (0332) 72 32 30
(0332) 72 73 03
Запитувати:
Тетяна
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Пожежна сигналізація АРТОН

Приватне підприємство «АРТОН» (ПП «АРТОН») спеціалізується в області розробки і виробництва приладів охоронно-пожежної сигналізації.

За майже одинадцять років свого існування підприємство посіло провідне місце в сфері виробництва пожежних сповіщувачів, які широко відомі в Україні, Росії, Білорусі, Молдові, Казахстані. Майже 70% своєї продукції ПП «АРТОН» поставляє на експорт.

Розробка нових виробів проводиться на елементній базі провідних виробників з використанням мікропроцесорів і сучасної SMD-технології монтажу друкованих плат.

Прилади відзначаються високою надійністю і стійкістю до різних видів зовнішніх впливів відповідно до вимог стандартів ЕN 54.

Науково-виробнича база дозволяє проводити весь комплекс необхідних експериментів і випробувань виробів з метою досягнення технічних параметрів і характеристик, які задовольняють запити споживачів і відповідають національним та європейським стандартам.

Переваги продукції ПП «АРТОН»:

Сучасна технологія поверхневого монтажу друкованих плат, яка дозволяє підприємству гарантувати довгострокове безперебійне функціонування приладів.
Реалізація в извещателях патентів на винаходи та сучасний дизайн.
Наявність на всі серійні вироби сертифікатів відповідності Україні з п'ятирічним терміном дії, а також сертифікатів Росії та Білорусі.
Висока якість за доступною ціною.
Забезпечення високої якості продукції є головним завданням всієї діяльності колективу, для вирішення якого на підприємстві введена система менеджменту якості на основі вимог міжнародного стандарту ІSO 9001:2000.

Основою стабільної діяльності ПП «АРТОН» в сучасних умовах є багаторічний досвід, професіоналізм і висока корпоративна культура колективу. Підприємство неодноразово відзначалося податковою адміністрацією, як організація високого рівня податкової культури та сумлінне виконання податкових зобов'язань перед державним і місцевим бюджетами.Фото Пожежна сигналізація АРТОН

Пожежна сигналізація АРТОН фото 0
Товари схожі на Пожежна сигналізація АРТОН

Пожежна сигналізація луцьк
Автономні пожежні сповіщувачі луцьк
Сповіщувачі пожежні теплові луцьк
Пожежні сповіщувачі луцьк
Сповіщувачі димові лінійні луцьк

Інші товари схожі на Пожежна сигналізація АРТОН

Встановлення систем відеонагляду луцьк
Охоронна сигналізація луцьк
Системи відеонагляду луцьк
Домофони та переговорні пристрої луцьк
Антикражн системиі луцьк
Шукати на порталі: пожежна сигналізаціяпожежна сигналізація Артонсигналізація Артонсигналізація Артон Луцькпожежна сигналізація Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу