Професійна гігієна порожнини рота, Луцьк
Головна Товари Медичні послуги Стоматологія Луцьк Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота, Луцьк

Професійна гігієна порожнини рота
Контакти продавця:
Постачальник: ....... СТОМАтологічна практика
Телефон: .............. 050-952-8233
0332-75-70-95
0332-24-15-60
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Професійна гігієна порожнини рота

Чому необхідно чистити зуби?

  Причиною найпоширеніших стоматологічних захворювань є мікроорганізми порожнини рота. Найбільша кількість мікроорганізмів зазначено у різних видах зубних відкладень. Низький рівень гігієни порожнини рота призводить до утворення та накопичення зубного нальоту, який з плином часу мінералізуєтся і перетворюється на зубний камінь.

 Що таке зубний наліт і чому він утворюється?

  Зубний наліт може бути білого, зеленого та коричневого кольору. Білий зубної накопичується переважно в період спокою мовного і жувального апарату і при відсутності належної гігієни порожнини рота. Цей вид зубного нальоту може бути причиною запаху з рота, зміни смакових відчуттів, а також служити центром мінералізації при утворенні зубного каменю. Зубний наліт, частіше спостерігається у дітей та молодих пацієнтів, розташовується тонким шаром на губних поверхнях, переважно, передніх зубів. Поява цього нальоту пов'язано з життєдіяльністю мікроорганізмів, що містять хлорофіл. Коричневий зубний наліт частіше зустрічається у курців, а його колір залежить від нікотину та інтенсивності куріння. Він насилу піддається очищенню за допомогою зубних щіток та паст. Коричневий зубний наліт може  також в осіб, що працюють над виготовленням мідних, латунних і бронзових виробів. У дітей наліт такого кольору частіше утворюється на молочних зубах при виділенні зі слиною великої кількості непоновленого заліза ,  зумовлює фарбування.  Професійне чищення зубів є значною частиною профілактики і лікування запальних захворювань пародонту і карієсу зубів.

 Що таке професійна чистка зубів?

  Під цим терміном розуміється ретельне видалення м'яких і твердих зубних відкладень з усіх поверхонь зубів і подальша обробка зубів і ясен профілактичними засобами. Ці процедури здійснює лікар-стоматолог або гігієніст. Таким чином, процедура запобігає як виникнення карієсу, так і захворюванням пародонту. Усунення нальоту попереджає появу неприємного запаху з рота. У ході гігієнічної чистки зубів знімається пігментований наліт, тому зуби освітлюються до свого природного кольору. Професійне чищення зубів включає в себе кілька послідовно проведених маніпуляцій: навчання пацієнта правилами гігієни порожнини рота, рекомендації по підбору засобів для догляду за порожниною рота; підготовка порожнини рота (зрошення розчином антисептика); видалення зубних відкладень; зуби очищаються за допомогою ультразвуку, з використанням стоматологічних піскоструминних апаратів і обов'язково поліруються спеціальними пастами; покриття поверхонь зубів фторвмісними або ремінералізуючої препаратами. Процедура чищення зубів триває 40-60 хвилин. 

Як часто необхідно проводити професійну чистку зубів?

 У більшості випадків професійну чистку зубів рекомендується проводити 1 раз на 6 місяців. Показання до проведення процедури професійної гігієни порожнини рота: проблеми з прикусом (наприклад, скупченість зубів), запальні захворювання ясен; ортодонтичне лікування на брекет-системі; наявність у порожнині рота протезних конструкцій; активне утворення пігментованого зубного нальоту в результаті куріння, частого вживання міцної кави, чаю; недостатня самостійна гігієна. У цю процедуру входять всі маніпуляції, необхідні для підтримки здоров'я і краси зубів наших пацієнтів.Фото Професійна гігієна порожнини рота

Професійна гігієна порожнини рота фото 0
СТОМАтологічна практика пропонує:
Товари схожі на Професійна гігієна порожнини рота

Відбілювання зубів луцьк
Догляд за імплантами луцьк
Minimum Intervention Treatment лікування з мінімальним втручанням луцьк
Гігієна зубів після протезування луцьк
Ваша безпека луцьк

Інші товари схожі на Професійна гігієна порожнини рота

Керамічні брекети , лігатурні ,1 щелепа,курс лікування луцьк
11000 грн.
закріплююча капа після брекетів луцьк
500 грн.
Металеві брекети ,лігатурні ,1 щелепа ,курс лікування луцьк
10000 грн.
Сапфірові брекети ,одна щелепа ,курс лікування луцьк
14000 грн.
Відбілювання зубів луцьк
500 грн.
Шукати на порталі: гігієна ротапрофілактика ротадоктор стоматологстоматолог в луцкелікар стоматологстоматологічний кабінет

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу