Шпалери. обои. фрески. поліуретанові вироби. декоративна штукатурка. гобелени. світло. люстри. коври. штори. гардини. тюль. ламбрикени. текстиль. карнизи. ролети. ателье. дизайн студия. мебель.
+380959095440)
+380636782975)
тел/факс:(0332) 788353
Луцьк, вул. Єршова, 11, ТЦ
Кошик порожній
Наші статті

IKEA – що це таке?   «IKE A» («ІКЕ А»,  іноді вимовляється: « ;Ікея») &mdash ; транснаціональна корпорація, одна з найбільших у

Венеціанська штукатурка Cebos Венеціанську штукатурку , яка відрізняється особливою пишнотою і вишуканістю, подарувала нам епоха Відродження.   Штукатурка під мармур часто

Для косметичного або капітального ремонту, популярного євроремонту купити шпалери Луцьк пропонує за допомогою зручних інтернет ресурсів.  Адже там найбільш різноманітно представлені

IKEA - що це таке?

Статті
IKEA - що це таке?
IKEA - що це таке?
IKEA - що це таке?

IKEA – що це таке?

 

«IKEA» («ІКЕА», іноді вимовляється: «Ікея») — транснаціональна корпорація, одна з найбільших у світі торгівельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. Повне найменування — «IKEA International Group». Заснована у Швеції; штаб-квартира знаходиться в місті Лейдені, провінція Південна ГолландіяНідерланди.

У компанії, створеній у 1943 Інгваром Кампрадом, є шведське коріння, яке підтримується за для іміджу шведської компанії в маркетингових цілях. Меблі додалися в асортимент компанії тільки в 1947; у 1955 «ІКЕА» почала випуск меблів під власною маркою. Спочатку Кампрад торгував у власному будинку і поштою, перший торговий центр компанії відкрився в 1958.

Назва «IKEA» розшифровується як «Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd», тобто ім'я засновника (Інґвар Кампрад) та назва двох сіл, в яких він жив.

IKEA належить нідерландському фонду «Stichting Ingka Foundation» (головна компанія групи — нідерландська «Ingka Holding B. V.»).

Президент компанії — Петер Агнефьялл. У списку найбагатших людей світу, складеному журналом Forbes на початок 2015 року, засновник і співвласник IKEA Інгвар Кампрад займає четверте місце із статком у 3,5 млрд $ займає 367 місце у світі та 11 у Швеції[2].

Компанія IKEA випускає і продає недорогі масові меблі скандинавського дизайну, які покупці збирають удома самостійно. Меблі в розібраному стані запаковано в компактні картонні коробки, придатні для транспортування у багажнику легкового автомобіля. Кожен пакунок має повний комплект оснащення для кріплення, а також мініатюрний інструмент — головним чином шестигранний торцевий ключ. Філософія технології ручного складання передбачає домашні умови та достатню кваліфікацію клієнта на рівні домогосподарки. Комплект обовязково оздоблений ілюстрованим описом покрокового складання деталей у готові меблі.

Окрім меблів, магазини мережі IKEA мають в асортименті все, що необхідно для внутрішнього оздоблення квартири або будинку — від посуду, електричних світильників, текстильних виробів та білизни до домашніх зелених насаджень.

Станом на 31 серпня 2014 року концерн IKEA володів загалом 315 магазинами у 27 країнах світу, в яких працювало 147 тис. працівників[1]. Зокрема, лише у 2014 фінансовому році було відкрито 12 магазинів у 10 країнах, за рік всі магазини відвідало понад 760 мільйонів відвідувачів. У мережі ІКЕА продається орієнтовно 9 500 найменувань продукції.

IKEA заявила про намір вийти на український ринок на початку 2005 року і планувала відкрити перший торговий центр в Києві восени 2006 року, проте цей процес затягнувся через проблеми з виділенням відповідних земельних ділянок.[3]

На початку вересня 2007 гендиректор підрозділу IKEA в Росії і СНД Пер Кауфман повідомив, що компанія отримує першу земельну ділянку під Одесою. Були також чутки про будівництво під Києвом в Борисполі. 7 червня 2010 компанія оголосила про припинення пошуку земельних ділянок і будівництва першого магазину в Одеській області[4].

До 2014 київський закупівельний офіс займався постачальниками виробів, які знаходилися переважно в Україні та Польщі (вироби з гнутоклеєного шпону, цільної деревини, пластмаси та дивани). На даний момент офіс представлений лише директором.

 

Історія дивану ЕКТОРП

Одного разу покупці придбали в магазині ІКЕА у Ельмхульті диван серії ЕКТОРП, однієї з найпопулярніших серій м'яких меблів. Але перед тим як зручно розташуватись на дивані ввечері, друзям необхідно було спочатку відвезти його додому. Це була нелегка задача: диван на той час був лідером не тільки за кількістю продажів, але й по розміру упаковки. Зрештою, покупці втиснули диван у свій автомобіль, але тільки після того, як він впав. Як мінімум три рази... За цією епопеєю слідкувало багато - і по щасливій випадковості одним із глядачів виявися Єнс Бенгтсон, розробник товарів у шведському підрозділі ІКЕА. Він спостерігав за муками покупців і думав: "Та-а-а-к, дивану і так уже прийшлось нелегко - як же він буде виглядати після того, як його вивантажать і піднімуть по сходах догори?" Будучи розробником нових товарів, Єнс прекрасно розумів, наскільки важливо створювати меблі хорошої якості. Але, в той же час, як покупець ІКЕА, він розумів, наскільки важливо, щоб процес покупок був легким та приємним - від початку до самого кінця. Відвідування магазину ІКЕЯ повинно викликати лише позитивні емоції. Необхідно зробити так, щоб покупці могли придбати диван ЕКТОРП без особливих труднощів. Тоді Єнс працював над іншим проектом, але у вільний час він зі своїм колегою думав над тим, як удосконалити диван ЕКТОРП. Він точно знав, чого прагне добитись. По-перше, потрібно щоб із завантаженням дивана могли справитись дві людини. По-друге, диван повинен стати товаром, який можна зібрати самотужки. І, врешті, для забезпечення оптимального співвідношення ціни і якості потрібно, щоб виробництво дивана можна було автоматизувати. Пропрацювавши процес виробництва із постачальниками з Польщі, Великобританії та Канади, дизайнери з'ясували, що, розібравши диван "по шматочкам", можна помістити його у плоску упаковку - залишилось тільки обрати оптимальний дизайн. Порівнявши кілька альтернативних варіантів, дизайнери зупинились на конструкції зі знімними підлокітниками і спинці на петлях. Це рішення дозволяло скоротити час збірки разом з розпаковкою до 15 хвилин. Розмір упаковки вдалось зменшити вдвічі - завдяки цьому покупцям стало легше переносити товар, і, крім того, скоротились затрати на транспортування та зберігання. Автоматизація процесу виробництва також дозволила значно знизити витрати. Екологічний ефект в результаті всіх удосконалень був рівноцінний зменшенню кількості вантажівок на дорогах на 7477 штук і зменшенню викидів вуглекислого газу на 4 700 тон у рік.

 

Попередні статті
Декоративні штукатурки, декоративні покриття, декоративні фарби, венеціанські штукатурки Декоративні штукатурки, декоративні покриття, декоративні фарби, венеціанські штукатурки
Венеціанська штукатурка Cebos Венеціанську штукатурку , яка відрізняється особливою пишнотою і вишуканістю, подарувала нам епоха Відродження.   Штукатурка під мармур часто
Як купити шпалери Луцьк в інтернет-магазині
Для косметичного або капітального ремонту, популярного євроремонту купити шпалери Луцьк пропонує за допомогою зручних інтернет ресурсів.  Адже там найбільш різноманітно представлені
Стильні елітні шпалери для вашого будинку
Красиві шпалери для стін Луцьк радить обирати в інтернет-магазинах, так як в них представлена краща продукція багатьох відомих марок.  Багатий асортимент завжди сприяє самому вдалому