navolyni.com
   + Додати відгук Особистий кабінет    Кошик   

ПБНВФ Гідравліка, Продаж гумово-технічних виробів, ремонт гідравлічного обладнання, ремонт та виготовлення шлангів Луцьк

ПБНВФ Гідравліка. Інформація про нас.

Про нас
Наше підприємство більше 20 років працює у сфері ремонту та діагностики гідравлічних систем на сільсько-господарській та спеціальній техніці. Спрацьована команда професіоналів максимально швидко і якісно відремонтує Ваш гідровузол. На складі нашої виробничої бази є понад 3000 типорозимірів гідравлічних ущільнень для гідроагрегатів техніки виробництва як країн СНГ, так і Європи, США, Азії. В будь-якому випадку, проводиться капітальний ( повний) ремонт гідровузлів, який включає в себе демонтаж (за бажанням клієнта), дефектовку, діагностику, пневмо- та за необхідності гідро-перевірку, розборку, заміну необхідних ущільнень, усунення люфтів, та заміну направляючих елементів, відновлення дзеркальності поверхні ( для гідроциліндрів - накатка штоків), зборку, повторну перевірку під тиском, монтаж (за бажанням клієнта), або завантаження на транспортний засіб, надання гарантії 6 місяців, Виготовляємо циліндри на замовлення. Ремонтуємо:
-гідроциліндри;
-гідронасоси;
-гідромотори;
-рульові колонки;
-гідропідсилювачі керма;
-рокли, штабелери, домкрати;
-гідравлічні трансмісії;
Реалізуємо гумово-технічні вироби ( ущільнюючі кільця. манжети гідравлічні, пневматичні, сальники, шланги гідравлічні, ремкомплекти), підшипники. Продаємо кабіни до китайських тракторів та Т-25. Великий вибір, помірні ціни, можлива доставка під замовлення.
Надаємо послуги по діагностиці та ремонту гідравлічного обладнання для сільгосптехніки, спецтехніки, вантажних автомобілів. Виготовляємо гідроциліндри та рукава високого тиску на замовлення. Ремонтуємо:
-гідроциліндри;
-гідронасоси;
-гідромотори;
-рульові колонки;
-гідропідсилювачі керма;
-рокли, штабелери, домкрати;
-гідравлічні трансмісії;
Працюємо перевізниками:
-САТ,
-Нова Пошта,
-Делівері.
Термін ремонту складає від 1 до 10 днів з моменту отримання вантажу в перевізника.
Контакти
Назва: ПБНВФ Гідравліка
Місто: Луцьк
Адреса: с. Буяни
Телефон:
(066) 078-33-25
(068) 633-78-87
(0332) 79-50-30
Зворотній звязок:
Сайт:
Менеджер:
Олег
0660783325
Про нас
navolyni.com — бізнес каталог Волині
Соpyright © 2009-2013
Користувачам
Власникам бізнесу
Партнери