Промислові ворота TM ALUTECH, Луцьк

Промислові ворота TM ALUTECH, Луцьк

Промислові ворота TM ALUTECH
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродек
Телефон: .............. (0332) 77-97-01
(050) 438-11-12
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Промислові ворота TM ALUTECH

 

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

• Промислові ворота  - найчастіше використовуються в Європі на промислових об‘ єктах. Завдяки  міцним теплоізолюючим панелям секційні ворота – це найбільш вдалий для промислового будівництва варіант. Контроль за якістю виготовлення воріт гарантує надійність експлуатації. Всі деталі воріт пристосовані для виробничого використання ( великої циклічності). Пружинна система виконує від 25 000 до 100 000 циклів. При виборі промислових воріт необхідно враховувати інтенсивність руху транспорту і призначення приміщення.

Сандвіч панелі, заповненні високою щільністю поліуретаном, відмінно зберігають температуру всередині приміщення, що особливо важливо для складів, ангарів, холодильних і виробничих приміщень. Додаткові ущільнювачі по периметру воріт і між секціями панелей дають великий економічний ефект в збереженні тепла і забезпечують надійний захист від шуму, вологі, вітру і холоду, що покращує загальні робочі умови в приміщенні.

Для більшої зручості і освітлення приміщення в секційні ворота можна встановити вікна в один чи декілька рядів. 

Для воріт, що встановлюються в приміщеннях з підвищенною вологістю і так званим агрессивним середовищем (автомийка) пропонується спеціальний «антакорозійний пакет» що запобігає корозії металу.

Промислові ворота можуть відчинятись в ручному режимі, використовуючи цепний редуктор, чи за допомогою промислового електродвигуна що працює за допомогою кнопки чи пульта дистанційного управління, що особливо важливо при інтенсивній експлуатації.

ПРОМИСЛОВІ ПАНАРАМНІ ВОРОТА

• Ворота панорамні – не замінимі на об’єктах, де потрібне хороше освітлення, зовнішній огляд, а також ворота даного типу використовуються як підйомна мобільна вітрина.

Ворота зроблені з анодированного алюмінієвого профілю. Засклення воріт – двійний акриловий пакет.

Так як замок наших панорамних панелей ідентичний з замком "сендвіч-панелей",  сегменти полотна воріт можно комбінувати наприклад зробивши нижню панель з «сандвіч-панелі», або з алюмінієвого профілю з теплоізоляційними наповнювачами.

• В секціях використовується двійний акриловий пакет

• Форма алюмінієвого профілю забезпечує захист пальців від защемлення

• Між профілем і акріловим пакетом встановлюється ущільнювач.

• Калитка виготовляється стандартних розмірів 800х2000 і оснащується по периметру гумовими ущільнювачами. В стандартну комплектацію калитки входить замок и перевідник.

В таких промислових воротах встановлюється пружина типу  "torsion" (кручення), які забезпечують надійну роботу воріт незалежно від розмірів воріт і наявність врізаної фіртки.

• Ворота можуть бути укомплектовані вхідними дверима розташованими поруч з воротами, при цьому витримується єдиний стиль як воріт так і дверей. Двері виготовляються з таких самих панелей , що і ворота.

• Ворота можуть укомплектовуватися врізаною фірткою, при цьому витримується єдиний стиль полотна воріт. Фіртка виготовляється з тих самих панелей що і ворота .

 


Фото Промислові ворота TM ALUTECH

Промислові ворота TM ALUTECH фото 0
Товари схожі на Промислові ворота TM ALUTECH

Гаражні ворота TM ALUTECH луцьк

Інші товари схожі на Промислові ворота TM ALUTECH

Ковані ворота луцьк
гаражні ворота луцьк
гаражные ворота луцьк
Секційні і панельні огорожі луцьк
Ковані ворота луцьк
Шукати на порталі: ворота луцькпромислові гаражні воротаворота промисловіворота промислові алютехгаражні промислові ворота ALUTECH

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу