Протимоскітна сітка, Луцьк

Протимоскітна сітка, Луцьк

Протимоскітна сітка
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Євродек
Телефон: .............. (0332) 77-97-01
(050) 438-11-12
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Протимоскітна сітка

 

 Протимоскітна  (москітна) сітка типу рамка

              Протимоскітна сітка на вікно (часто називають москітною сіткою) складається з алюмінієвої рамки, пластикових з’єднуючих кутків і полотна . Полотно виготовляється на основі полімеру, і тому ячейки не розтягуються з часом. Воно не затемнює світловий проліт, так що вона не завжди помітна на вікні. Полотно завжди світло-сірого кольору, рамка може бути чи білого, чи коричневого кольору (при бажанні замовника можна пофарбувати в любий  колір).

           

       Протимоскітна сітка є окремою конструкцією, яка може бути змонтована на будь-яке вікно і легко знятися з нього в зимовий період. Сітки підходять майже для всіх віконних та дверних систем з ПВХ, дерева, алюмінію і сталі.

Дверна москітна сітка

       Являє собою легку конструкцію з посиленого алюмінієвого  профілю, оснащена петлями, ручкою і магнітними застібками. На каркасі натягнуто те ж саме проти москітне полотно.

       Строк виконання москітної сітки 1-2 дні.

Рулонна москітна сітка

        Відміна від рамочок складається в тому, що, не знімаючи конструкцію, ви можете прибрати сітку в короб, що знаходиться над вікном. Система оснащена пружини чи пружинно-ланцюговим механізмом, тому досить звільнити фіксатор москітної сітки, і вона сама згортається в рулон.

       Фіксується нижня планка з допомогою спеціальних елементів кріплення (фіксатора) в направляючих. Щітки на нижній планці, а також на направляючих забезпечують ізоляцію від комах.

          Короб і бокові направляючі, по яких відбувається рух сітки, виготовляються з екструдованного алюмінію, полотно сітки – з фібергласа. Короб закріплюється чи до рамки чи в проміжність вікна. Всю зиму роликова москітна сітка знаходиться в алюмінієвому коробі в змотаному стані, тобто немає необхідності шукати в квартирі місце для їх зберігання.

          Строк виготовлення від 7 днів.

 Фото Протимоскітна сітка

Протимоскітна сітка фото 0
Товари схожі на Протимоскітна сітка

Інші товари схожі на Протимоскітна сітка

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: протимоскітна сіткамоскітна сіткасітка типу рамкаПротимоскітна сітка на вікноДверна москітна сіткаРулонна москітна сітка

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу