Пу Ер Мандарин - Шу Пуер, Луцьк

Пу Ер Мандарин - Шу Пуер, Луцьк

Пу Ер Мандарин - Шу Пуер
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Чай та Кава
Телефон: .............. дивитись контакти
Email: .................... Написати листа


18-21,00 гривень
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Пу Ер Мандарин - Шу Пуер

Споживчі характеристики пуеру - це землянистий , з різними нюансами смак , темний бурштиновий колір настою і чистий аромат . Проблему земляного смаку і злегка прілого запаху на батьківщині пуеру вирішили давно - поєднанням його з сирою цедрою мандарина , грейпфрута або Памела . Миттєва сушка в печі - дозволяє уникнути заплесневіння , і одночасно передає всю повноту аромату фруктів - чаю.
У давнину пуер ферментовані під час транспортування і передпродажного зберігання . Але в другій половині 20 століття , зі збільшенням попиту і скороченням часу доставки , він перестав встигати « дозрівати » до потрібного рівня. Тому , в 70-і роки 20 століття , була придумана технологія прискореного старіння ( ферментації ) пуеру .
Так з'явилося два основних види пуеру - виготовляється за традиційною технологією - «сирий пуер » - Шу Пу Ер , і , за прискореною технологією - « приготований пуер ». Обидва пуеру мають більш - менш однаковим набором корисних властивостей , і відрізняються нюансами смаку і аромату , і то лише на початковому , не далеко від завершення виробничого процесу , етапі ферментації. Сирий пуер цікавий тим , що ступінь його ферментації довгий час (2-3 роки) можна контролювати самостійно. З часом гіркоту і грубість свіжого листа замінюється вишуканістю і легкою гіркуватістю .
Пуер - пост- ферментований чай , який пройшов глибоку ( традиційну або прискорену ферментацію ) , що припускає трансформацію його в продукт відмінний від звичайного чорного чаю по його хімічному складу і корисним властивостям . Це чорний чай з китайської видової чайної класифікації . В українській класифікації його відносять до групи чорних спеціальних чаїв.
заварювання :
Як і будь-який чай - пуер вимагає витримки стандартних дозувань , і дотримання декількох правил заварювання. У середньому закладають 6 г на 150 мл гарячої води.
Промивання проводиться дуже швидко , киплячою водою , таким чином , досягається видалення пилу і дезінфекція . За часом настоювання можливі варіанти , коли цей чай заварюється по 2-3 хвилини - 2-3 рази.


Фото Пу Ер Мандарин - Шу Пуер

Пу Ер Мандарин - Шу Пуер фото 0
Пу Ер Мандарин - Шу Пуер фото 1
Товари схожі на Пу Ер Мандарин - Шу Пуер

Пуер пресований витриманий Кубик - Шу Пуер луцьк
5,00 грн.
Витриманий ШЕН Пуер Медальйон - Шен Пуер луцьк
5,00 грн.
Шу Пуер пресований витриманий Медальйон - Шу Пуер луцьк
Дикий Шен Пуер - Шен Пуер луцьк
Пуер

Інші товари схожі на Пу Ер Мандарин - Шу Пуер

Запечене порося, луцьк
Млинці з лососем луцьк
Салат
Золота мавпа луцьк
72 грн.
Салат
Шукати на порталі: чай Луцькчай цінакупити чай в ЛуцькуЧай ПуерПуер Мандаринферментований чайчорний чайчорний китайський чай

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу