Відгуки про НаВолиніСуші Легко


Дуже цікавий і дієвий портал. Персонал доброзичливий,відгукується на побажання та завжди радий допомогти. Вельми вдячні з співпрацю!

Суші Легко


Сподобалася співпраця : оперативно, якісно, ввічливо, чітке розуміння побажань клієнта. Рекомендую своїм колегам та партнерам.Молодці!!!

СПД Петровський М.І.


Кожна компанія прагне залучити нових клієнтів! Наша компанія не була винятком! Ми хотіли щоб люди більше дізналися інформації по напрямку енергозберігаючі технології. Нам це частково вдалося завдяки порталу НаВолині. У нас була подано компактно інформація про товари, фотографії і інша корисна інформаці! Де клієнти без особливих зусиль могли знайти потрібну їм інформацію. Завдяки добре організованій системі відбору по ключових словах, інформація легко знаходилася завдяки найпопулярнішим пошуковим сестемам. Дякую за гарну і своєчасну тех. підтримку! З повагою, Микола Іванович!

ZEBRANO


Дякуємо за співпрацю, влаштовує якість і оперативність роботи, гнучкі підходи до співпраці.

Білоруські піноблоки


Дякую за співпрацю.сайт мені подобається.

Інтернет-магазин КАПРИЗ


Дуже цікавий ізруний портал,співпрацюватимемо і надалі

Руде авто


Працюємо з порталом navoluni.com вже рік. Саме те ,що потрібно на сьогоднішній час.Як результат – розширення бази клієнтів. Дуже дякуємо! Надіємось на подальшу співпрацю!

Візажист ЮЛІЯ КИРИЧУК


Хороший сайт, зручний для перегляду! Окрема подяка Сергію, завжди радий допомогти.

Західний Альянс


Ваш сай работает очень хорошо. и он помог подвысить мой бизнес на 20 % больше

Авто комфорт


Добра компанія, ми маємо нормальні стосунки для співпраці.
Молодці. Так і продовжуйте, буде добре і Вам, і нам :)

АлМакс


Дуже цікавий портал,на якому можна знайти все,що потрібно!

Укрполмет


Добрий день!
Працюємо з сайтом "На Волині" досить довго.... Рівень наших продаж значно зріс. Надіємось на плідну співпрацю з Вами і надалі.
Дуже дякуємо!!!

ПП Воробей О.Г. - Запчастини для автобусів Еталон Богдан, вантажівка ТАТА


Всім раджу, все супер. Від співпраці задоволений.

Одяг


Найбільший ефект ми відчуваємо від реклами,створеної з вашою допомогою.Вдячний колектив магазину DIANORA.

Військовий одяг оптом


На разі все ОК. Дякую за співпрацю.

Інтернет-магазин БАЛУ


Дуже дякую. Всім раджу. Окрема подяка Сергію за допомогу у створенні сайту.

Ювента


Співпраця з вашим порталом є вдалою та цікавою. Більша кількість дзвінків та швидше донесення інформаціі про наші послуги та продукти надихнули нас до створення власного сайту. Дуже дякуємо! Будьте успішними і робіть всіх своїх клієнтів успішними!

кальвіс


Так тримати!Дякуємо за співпрацю.

Луцькекспрес


Все влаштовує.

ВікноБум


Гарно працюєте, дякуємо за співпрацю!

Malena


Працюємо з сайтом "На Волині" досить довго....Приємно розуміти, що хтось справді вірить у справу твого життя, дбає і намагається всіляко допомогти. Ми щиро вдячні Вам за це....

Весільне кіно


Діяльність : відеозйомка весіль. Середня кількість переглядів в день сягає сіми...як для моєї сфери послуг це просто чудово ...

Технолюкс


Завдяки співпраці з порталом navolyni.com рівень наших продаж значно зріс. Надіємось на подальший розвиток. Дякуємо за співпрацю. З повагою колектив "ТЕХНОЛЮКС".

КРАВЕЦЬ АЛЬОНА КОСТЯНТИНІВНА


Доброго дня!Я з радістю хочу залишити свій хороший відгук,але моя сторінка ще не закінчена.І я чекаю на останню інформацію про нашу продукцію!!! З повагою Кравець О.К.

Tрафиканыч


Не ожидая высоких результатов, вскоре были приятно удивлены,колличество звонков заметно увеличилось. Хочется также отметить высокий уровень работы менеджеров. От лица компании Трафиканыч выражаем благодарность за высокий уровень качества оказываемых услуг и ответственное отношение. Желаем усьпехов в Вашей работе и надеемся на дальнейшее сотрудничество.

Друк на футболках


Гарний портал для малого бізнесу. Особливо радує ціна за обслуговування. Всім рекомендую колегам, особливо хто тільки починає продавати через інтернет.

Біс-М


Работаем уже не первый год. Сотрудничеством довольны. Клиенту удобно искать все на одном портале, нам можно добавлять и товар, и статьи, и фотоальбомы, и прайсы.

Екодім


Хочемо виразити подяку спецалістам зі сайту Lvivmarket.net. Завдяки вам і вашій роботі, ми знайшли клієнтів, які до цих пір пишуть свої теплі листи подяки за нелегку роботу. Спасибі величезне за ваш чудовий сайт. Надіємось на плідну співпрацю з Вами. Успіхів Вам !!!

G13


Завдяки Вашому порталу процвітає і Наша справа..Гарно працюєте, дякуємо за співпрацю!

СРІБНИЙ СВІТ


Огромное спасибо порталу "НАВОЛИНІ"за сотрудничество !!!!! Благодаря вам мы продаем ювелирные изделия по всей Украине! Удачи!!!!!

ЗооШоп - широкий выбор товаров для Вашего питомца!


Сотрудничаем уже не первый год. Вполне доволен как ресурсом, так и обслуживанием.

Шина Сервіс


Працюємо з порталом багато років. Подобається компетентність, комунікабельність співробітників. Завжди запропонують якусь новинку, щоб підвищити результат по розміщенню нашої інформації.

Кобець В.В


До співпраці з компанією НаВолині було випробувано багато різних варіантів донесення інформації до споживача, але сьогодні ми на 100% впевнені, що кращий і набагато дієвіший результат нам приносить саме ця співпраця.

Татьяна Лукашик - Визажист, стилист


Очень рада, что в один прекрасный день ко мне позвонил представитель НаВолини и предложил разместить информацию о моей творческой работе на своем сайте. Это действительно приятно, когда предлагают качественные услуги. Я даже не предполагала, что сразу через пару дней после открытия моей страницы на сайте, ко мне поступили первые звонки. А через неделю поступило предложение, которое перекрыло в 5 раз расходы на рекламу НаВолыни. Я и в дальнейшем планирую сотрудничество с этой компанией, потому что тут я получаю больше результатов и много новых клиентов.

Автодизайн


Завдяки розміщеній рекламі на порталі navoluni.com, наша організація отримала багато нових замовлень. Як результат – розширення бази клієнтів, деякі з яких стали постійними. Плануємо співпрацю і в майбутньому, бажаємо Вам професійних успіхів!

Дитячий одяг оптом


Робота з порталом navoluni.com виявилась дуже ефективною. Саме те ,що потрібно на сьогоднішній час. Інформація знаходить най віддаленого клієнта. Колективу подяка-іншим рекомендуємо.

Керамічна плитка


супер

ТЦ ЕЛЕГАНТ


Співпрацюю з порталом "На Волині" 6 місяців.Роботою задоволена,працівники допомагають з оформленням сторінки,завдяки порталу багато клієнтів дізнались про наші товари.Надіюсь на подальшу співпрацю!

ПП Бонато


Всім задоволені - і ціною, і тех підтримкою, і роботою порталу загалом.

ІРІСС-ВОЛИНЬ


Співпраця на ресурсі navolyni.com уже декілька років приносить не тільки значний прибуток ,але і задоволення від спілкування з працівниками даного ресурсу,адже це творчі та енергійні люди.Рекомендуємо співпрацювати з ними тим,хто ще роздумує над цим- повірте,що Ви відчутно поліпшите свій імідж та матимете приємний матеріальний ефект.

Туристичне агенство Галини Куцик


Туристичне агенство Галини Куцик висловлює щиру вдячність колективу порталу "navolyni.com.за розміщення нашої реклами. де туристи можуть знайти наші пропозиції по відпочинку. Дуже зручна пошукова система, Видно,що працюють професіонали своеї справи. Успіхів Вам!

DayNnite


Работаю с порталом navolyni.com уже несколько лет. Очень рад результатами, за счёт данного портала я приобрёл огромное кол-во клиентов. Нравится тот момент, что портал находится в постоянном развитие, обновляются возможности пользователя услуг, наблюдаю видоизменение, как самого портала, так и индивидуальных страниц клиентов. Считаю огромным преимуществом данной компании - их ценовую политику, цены данного портала на много дешевле цен конкурентов, более того качество размещения информации, в некотором плане, более высокое чем у других, что не может не радовать меня, как пользователя услуг данной компании. Огромное спасибо хотелось бы сказать отдельному лицу - Мельнику Юре. За его ответственное отношения к работе, за рациональные и понятные ответы на заданные мной вопросы, за постоянную помощь с его стороны. Надеюсь, да что там надеюсь, я уверен, что весь рабочий коллектив портала обладают такими же качествами. Поэтому я с удовольствием пользуюсь размещением информации именно тут, на портале navolyni.com

салон-магазин STEkO


Розміщення наших товарів на торгівельній площадці НаВолині протягом 6-ти місяців, дало нам змогу повідомити про свою діяльність ще більшій кількості наших потенційних клієнтів. Працівники компанії своєчасно консультують та допомагають в оформленні сторінки. Подобається можливість слідкувати за статистикою за допомогою якої зручно робити власні аналізи. Дякуємо за співпрацю! Надіємось на подальшу плідну співпрацю!

Файна Ковка


Большое спасибо Вам за работу! Качественно, добросовестно и недорого! Обязательно планирую и в дальнейшем пользоваться Вашими услугами.

Зоолюкс


Інформативно, оперативно , доступно, якісна подача інформації

Ялинки штучні


Вже декілька років поспіль ми співпрацюємо з navolyni.com та задоволені співпрацею,адже відчутно збільшилось коло наших клієнтів , поширилась інформація про нашу продукцію і сама продукція за межі нашої області. Висловлюємо подяку енергійним та креативним працівникам порталу та бажаємо процвітання!

Granilit Group International


Дуже сподобалися бетонні сходи компанії Граніліт. Співвідношення ціна-якість неперевершені. Вже чотири роки служать біля шиномонтажу, а це постійні навантаження: дисків, колес та постійний рух клієнтів.

Фортуна


З інтернет-ресурсом НаВолині працюємо протягом трьох років і можемо з впевненістю сказати, що розміщення на порталі є основним джерелом нових клієнтів клубу "Фортуна". Високий рівень професіоналізму працівників порталу та дуже великий асортимент технічних можливостей дійсно вартий Високої оцінки. Клуб спортивного танцю "Фортуна" дуже дякує колективу інтернет - порталу Navolyni.com за допомогу у Наших успіхах. Керівник клубу, Дікарєва Марія Ігорівна

Інтернет-магазин


Колектив магазину "Знайка" хоче висловити подяку колективу порталу navolyni.com. Завдяки зручній пошуковій системі, наші потенційні клієнти можуть з легкістю знайти для себе потрібні товари. А ми, в свою чергу, будемо наповнювати свою крамницю цікавими дитячими товарами для малюків, а також для батьків.

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу