Розпашні ворота 'PREMIYM', Луцьк

Розпашні ворота 'PREMIYM', Луцьк

Розпашні ворота 'PREMIYM'
Контакти продавця:
Постачальник: ....... ЗахідВікнаСервіс
Телефон: .............. (0332) 71 70 54
(067) 334 76 67
(093)723 71 43
(099)233 10 66
Запитувати:
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Розпашні ворота 'PREMIYM'

 

Розпашні ворота Premium є втіленням останніх тенденцій в дизайні воріт - вони виготовляються з сендвіч-панелей, облицьованих з зовнішньої сторони алюмінієвими профілями Використовувані високоякісні матеріали для облицювання воріт підвищують їх зламостійкі, а особливий метод нанесення покриття захищає профілі від появи подряпин
Розпашні ворота Premium представлені в різних варіантах дизайнерського виконання облицювання, які відрізняються конфігурацією геометричних візерунків профілів Вони збираються вручну, завдяки чому мають абсолютно неповторний і унікальний вигляд                                                                                                                   КОМПЛЕКТАЦІЯ І АКСЕСУАРИ
Базова комплектація:
створки воріт з сендвіч-панелей, окантованих алюмінієвим профілем;
ручка алюмінієва (забарвлюється в колір полотна воріт);
універсальний комплект кріпильних елементів;
комплект бічних упорів;
засувка в землю
 
 
Додаткова комплектація:
сигнальна лампа;
«Лежачий поліцейський»;
електропривод;
дистанційне керування;
фотоелементи безпеки;
ключ-кнопка;
замок механічний;
стовп бетонуємий                                                                                                                                                            
Компанія DoorHan виробляє ворота всіх типів, як для побутового, так і промислового застосування. Це дозволяє поставляти на ринок самий повний асортимент воріт. Усі пропоновані ворота виготовляються на замовлення з урахуванням індивідуальних вимог. Крім того, компанія DoorHan випускає стандартні комплекти воріт, призначені для самостійної установки. Різноманіття типів конструкцій воріт дозволяє підібрати максимально підходящий варіант для будь-якого об'єкта.
Високі експлуатаційні характеристики воріт DoorHan закладаються ще на етапі проектування. Вони розраховані на широкий діапазон сезонних коливань температур і великий термін служби. Всі комплектуючі воріт DoorHan виробляються на сертифікованому високотехнологічному обладнанні з екологічно чистих матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Вони проходять багатоступеневу перевірку і випробування на відповідність вимогам стандартів, завдяки чому забезпечується гарантія якості.
 
Відповідність стандартам
Вироблені компанією DoorHan ворота повністю відповідають всім пропонованим до них вимогам міжнародних, національних і регіональних стандартів, а також технічним умовам, які пов'язані зі специфікою їх експлуатації.
Сендвіч-панелі, застосовувані в конструкції більшості воріт DoorHan, відповідають вимогам європейського стандарту EN 12424.
Для повної відповідності продукції DoorHan всім висунутим до неї вимогам, компанія DoorHan проводить послідовну роботу з її стандартизації та сертифікації.
Слід зазначити, що при участі компанії DoorHan розроблений діючий сьогодні на території Росії і країн СНД міждержавний ГОСТ 31174-2003 «Ворота металеві», в якому були класифіковані всі види воріт і встановлено вимоги до них.
 
Енергоефективність
Сьогодні енергозбереження є одним з пріоритетних напрямів розвитку світової економіки. У 2009 році в Росії був прийнятий федеральний закон N 261-ФЗ «Про енергозбереження і про підвищення енергетичної ефективності».
Управління енергоефективністю будівель є найважливішим інструментом, що впливає на світовий енергетичний ринок і безпека забезпечення енергією в найближчій і довгостроковій перспективі.
Одним з основних напрямків розробок компанії DoorHan є підвищення енергоефективності рухливих огороджувальних конструкцій при співпраці з Науково-дослідним інститутом будівельної фізики Російської академії архітектури і будівельних наук (НИИСФ РААСН). В рамках цього проекту компанія DoorHan веде роботу, спрямовану на підвищення енергоефективності конструкції полотна воріт, що закривають тепловий контур будівлі, а також застосовуваних для автоматизації воріт електроприводів і електронних систем безпеки.
За результатами об'єктивних досліджень, проведених в лабораторії НИИСФ РААСН, підтверджено, що ворота компанії DoorHan мають найвищими показниками з енергозбереження - їх перевагу над аналогами, пропонованими на ринку, досягає 40%.
 
Безпека
При розробці конструкцій комірних систем DoorHan були враховані найжорсткіші вимоги, що пред'являються до безпеки експлуатації.
Безпека використання воріт DoorHan забезпечується застосуванням декількох рівнів захисту:
конструктивних елементів та матеріалів, що знижують ризики травматизму;
електронних систем безпеки.
Усі застосовувані у виробництві воріт DoorHan комплектуючі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, нешкідливих для здоров'я людей і навколишнього середовища.
 
Надійність
Висока надійність комірних систем DoorHan забезпечується завдяки:
передовим технологіям і конструкторсько-технічних рішень;
великому запасу міцності конструкцій;
використовуваним сучасним високоякісним матеріалам і покриттям, стійким до впливів негативних факторів навколишнього середовища;
високій якості виготовлення на сучасному виробничому обладнанні;
професіоналізму монтажних організацій.
Воротні системи DoorHan розроблені з урахуванням передбачуваних кліматичних умов експлуатації, завдяки чому вони надійно і без збоїв працюють при будь-якій погоді.
 
Дизайн
Використання внутрішньокорпоративних стандартів з виготовлення конструктивних елементів продукції DооrHan і нанесенню на них захисних покриттів дозволяє витримати її в єдиному колірному і стильовому рішенні, що забезпечує її гармонійне поєднання при комплексній установці на одному об'єкті.
Комбінація пропонованих типів, фактур і кольорів поверхонь дозволяє виготовити ворота з сендвіч-панелей DoorHan в понад 250 варіантах виконання.
Різноманіття технічних рішень, додаткових аксесуарів і варіантів дизайнерського виконання, а також можливість виготовлення воріт необхідного розміру дозволяють встановлювати їх в отвори з якими архітектурними особливостями будівель.
Для фарбування конструктивних елементів воріт DооrHan використовуються високоякісні матеріали і сучасна технологія нанесення покриття на спеціалізованих лініях. Забарвлення здійснюється у відповідності з вимогами Henkel, що підтверджено висновком лабораторії Henkel в Німеччині. 


Фото Розпашні ворота 'PREMIYM'

Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 0
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 1
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 2
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 3
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 4
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 5
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 6
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 7
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 8
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 9
Розпашні ворота 'PREMIYM' фото 10
Товари схожі на Розпашні ворота 'PREMIYM'

Відкатні ворота 'doorhan' луцьк
Фурнітура для відкатних воріт(Консольна фурнітура) луцьк
2500 грн.
Розпашні ворота 'Doorhan' луцьк
Відкатні ворота 'Premium' луцьк
Окремі Хвіртки 'DOORHAN' луцьк

Інші товари схожі на Розпашні ворота 'PREMIYM'

Фіора вітраж луцьк
вхідні металеві двері луцьк
від 2000 грн.
Двері з натурального дерева луцьк
Скло для міжкімнатних дверей луцьк
Міжкімнатні двері
від 210 грн.
Шукати на порталі: Розпашні ворота Розпашні ворота Луцьк Автоматичні розпашні ворота Автоматичні розпашні ворота Луцьк Розпашні ворота 'Doorhan' Распашные ворота Распашные ворота Луцк Распашные ворота 'doorhan' Автоматические распашные воротаВорота Луцьк Вуличні ворота Вуличні ворота Луцьк В'їзні ворота В'їзні ворота Луцьк Уличные ворота Уличные ворота Луцк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу