Авторизація    Реєстрація
ГОЛОВНА ТОВАРИ ПОСЛУГИ ПІДПРИЄМСТВА СТАТТІ ОГОЛОШЕННЯ ПРАЙС-ЛИСТИ НОВІ ТОВАРИ

Угода користувача порталу navolyni.com

Від 01 січня 2009 р.
Використовуючи сторінки сайту проекту navolyni.com, Ви автоматично погоджуєтесь з нижченаведеними умовами:
1. Ви переглядаєте сторінки та використовуєте сервіси порталу navolyni.com виключно добровільно та берете на себе персональну відповідальність за свої дії за законами України, а також держави, в якій знаходитесь фізично та міжнародним угодам.
2. Безкоштовні сервіси проекту надаються без всіляких гарантій з боку власників порталу. Зміни в роботі сервісів, а також повне або тимчасове припинення їхньої роботи може провадитися власниками проекту в однобічному порядку та без попереджень.
3. Адміністрація проекту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в результаті використання або невикористання Вами його інформації та сервісів.
4. Адміністрація проекту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, що розміщені на сторінках порталу, а також за наслідки їхньої публікації.
Думки авторів статей, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думкою команди порталу.
5. Цю Угоду може бути змінено або доповнено в будь-який час й без будь-якого сповіщення. Всі зміни вступають в силу одразу після публікації новоі редакції.
* Дана Угода має характер публічної оферти, є еквівалентом «усної угоди» та у відповідності зі ст. 153—160 Цивільного Кодексу України, має належну юридичну силу.
-

м. Луцьк
© 2009-2015 navolyni.com
Всі права застережено.
Про нас
navolyni.com — бізнес каталог Волині
Соpyright © 2009-2013
Користувачам
Власникам бізнесу
Партнери