Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі), Львів

Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі), Львів

Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі)
Контакти продавця:
Постачальник: ....... Уніпроф
Телефон: .............. (032)235-30-20; факс (032)235-20-40 ; (097) 368 - 78- 20; (067) 899-31-21; Skype: uniprof2013
Email: .................... Написати листа


Ціну уточнюйте
<< Попередній товар Наступний товар >>


Опис товару Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі)

Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі)

 

Системи очистки стічних вод від нафтопродуктів (застосовуються на автозаправних станціях, автомийках, стоянках, логістичних центрах та станціях техобслуговуваннях) передбачають ряд окремо стоячих або заключених в моноблок гідротехнічних пристроїв:

Kолодязь-розприділювач; камеру для збору осаду (піскоуловлювач); блок з коалесцентним фільтром; фільтр з нетканих абсорбуючих матеріалів (додаткова очистка); система бай-пасс (для шквального скиду стоків); контрольний колодязь.

Очищення стоків в системі відбувається наступним чином:

 

  • Bода, забруднена нафтопродуктами, потрапляє в колодязь–розприділювач, де є виводи на основну очистку та на систему бай-пасс. Проходячи через піскоуловлювач, стоки звільняються від грубих фракцій (пісок, гравій, листя і т.д.).
  • Після механічної очистки стічні води потрапляють в блок з коалесцентним фільтром. В ньому відбувається основне очищення шляхом коагуляції (збір мілких частин нафтопродуктів до таких розмірів, які дозволяють коагульованому осаду відірватися від стінок фільтру і прямувати до поверхні).
  • Одним з наступних етапів, за потреби, може бути проходження очищеної води через фільтр з нетканих матеріалів. Якщо такої потреби немає, очищені стоки, через контрольний колодязь, перетікають в каналізаційну систему.

Наше підприємство виготовляє ряд бензо-масловловлювачів, з поліпропілену або залізобетонних кілець футерованих листовим поліпропіленом.

 

Проте, перевагу ми надаємо моноблочним системам, тому що це дозволяє суттєво зменшити площу під їх встановлення. Моноблок передбачає одно- або двоступеневу очистку стоків. В даному випадку сепаратор нафтопродуктів поділений на дві камери. Перша камера виконує функції колодязя-розприділювача та піскоуловлювача. Перегородка обладнена коалесцентним фільтром. Друга камера працює як контрольний колодязь, в ній же може бути встановлений фільтр з абсорбуючих матеріалів. В залежності від розмірів площі, з якої надходять стоки, моноблочна система, розділяється на три і більше камер.Товари схожі на Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі)

Інші товари схожі на Сепаратори нафтопродуктів (бензо- масловловлювачі)

Аргонні зварювальні роботи луцьк
Природный камень луцьк
Мобильные модульные здания луцьк
Будівництво житлових будинків луцьк
Будівництво громадських та комерційних будівель луцьк
Шукати на порталі: сепаратори нафтопродуктів Луцькочищення стоків Луцькбензовловлювачі Львівмасловловлювачі Луцькочищення на заправках Луцькочищення на автомийках Луцькочищення на стоянках Луцьккамери для збору осаду Луцьксистема бай-пасс Луцьксепаратор нафтопродуктів Луцькбензовловлювач Луцьк

Маєте власний бізнес? Бажаєте отримувати більше замовлень? Реєструйте своє підприємство. Зареєструватись
Про нас
navolyni.com
Західна торгова площадка
Соpyright © 2009-2015
Користувачам
Власникам бізнесу